Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ascrock h97 pro4 alaplap...

Ascrock h97 pro4 alaplap mennyire jo? Kompatibilis a broadwell procikkal?

Figyelt kérdés
Es lenne meg egy kerdesem. I3 4150 4gb ram vagy g3240 es 8gb ram melyik jobb valasztas? Ha nem azt nezzuk h kesobb is vehetek ramot
2014. aug. 19. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:

G3240+8GB, és később vehetsz bele i5-öt.:)


Sokan ajánlgatják a H97/Z97-es alaplapokat, mert az majd kompatibilis lesz, de nem lennék meglepődve, ha jönne majd egy új chipset velük, túl korán jött a 97-es. Persze ettől még lehet kompatibilis ez is.

2014. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazából nem játékra használom hanem photoshop és stb programok amik nagyobb dolgoknál eszik a ram ot prociból meg max lassabb nem? vagy esetleg g3258? ezzel a h97 el lehet tuningolni? mert a h87 hez tudom h volt frissités de ez már tudja alapból vagy tiltott lett újra?
2014. aug. 19. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
ha jóltudom, akkor csak a Z-s lap enged tuningolni.
2014. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint csak Z97-el lehet a milleniumi Pentiumot is.


Azon meg ne legyél meglepődve,mert köztudott tény,hogy a Broadwell-hez lesznek 100-as sorozatú alaplapok is.


A H97 nagyjából olyan,mint azok az AM3 lapok,amik BIOS frissítéssel támogatták a Zambezi FX-eket.


Szimplán csak hülyeség H87-t venni,mikor azonos áron a H97 újabb,továbbá ott a Broadwell támogatás.


Az hogy melyik proci legyen,illetve mennyi RAM,az attól függ hogy mi a fő felhasználási terület.

2014. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! 3. alapból igen és régen úgyis volt de mostanában a gyártók már a 81 85 és h87 est is engedélyezték frissités után.


4. tudom, hogy köztes megoldás. ha a h97 pro4 el lehet tuningolni a g3258 at akkor ez a párositás lesz meg húzva tudja az i3 szintet csak a fogyasztása meg melegedése lesz rossz de ezt valoszinű csak heti pár órában használnám ki. amúgy láttam adtak ki lebutitott z97 eseket kimondott g3258 hoz ugyanolyan árban mint a jobb z97 eseket annyi extrával, hogy lehet egy gombnyomással tuningolni bootoláskor:D

2014. aug. 20. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:
de a h97-es lappal nem tudod tuningolni. Ahhoz Z-97 kell!
2014. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Az asus rol talaltam cikket,hogy ők most is engedelyeztek de az asrockrol nem de elotte ők is engedelyeztek a tuningot nem csak Z szerian.

2014. aug. 20. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!