Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A VGA-HDMI átalakítók Szimplex...

A VGA-HDMI átalakítók Szimplex vagy Duplexek?

Figyelt kérdés

Van egy tabletem amin van egy Micro-HDMI kimenet, de a drágalátos monitoromon csak VGA bemenet van (és nem, nincs Lapos TV-nk)

Szóval szereztem egy "HDMI (Anya) DVI (Apa)" átalakítót, és arra lennék kíváncsi ha ezt még megtoldom egy "DVI (Anya) - VGA (Apa)" átalakítóval akkor működhet-e, hogy a tabletből a monitorra vigyem a képet ?

A lényeg, hogy a második átalakítónál ugye a DVI lenne az anya és hogy az képes lenne-e fogadni a jelet és az apára küldeni ?



2014. aug. 20. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom minden átalakító csak a saját nevének felel meg, vagyis ha egy átalakító VGA-HDMI, akkor azt fordítva nem fogja tudni, csak egy HDMI-VGA átalakító.
2014. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert a VGA a bemenet, és a HDMI a kimenet. Azt akárhogy dugod össze, nem fogja a HDMI-t bemenetként kezelni. Mint ahogy optical-jack átalakító se működik fordítva.
2014. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!