Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a gépemnek?

Mi a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Egy bekapcsolást követően a gép nem működött rendesen.A gép belsejében minden elindult (proci, vinyó, ventilátorok stb)de a perifériák nem kapnak/adnak jelet (monitor billentyűzet,egér) nem is villannak fel. Nem volt semmi előzmény. Próbáltam tisztítani megmozgatni a kábeleket de semmi. majd a próbálkozások között egyszercsak elindult, de sajnos nem tudom mitől. Másnap ismét jelentkezett csak most hiába csinálok bármit (még merevlemez nélkül sem jut tovább).
2014. aug. 20. 18:38
 1/5 hypno ***** válasza:

A dolgok így szoktak tönkremenni. (Vagy kijön belőlük a füst)


Próbáld egyesével végigtesztelni a memória modulokat.

(Mindet kiveszed, egyet beteszel próba. Stb...)

2014. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére füst nem volt. A memória modul alatt a Ramot érted?
2014. aug. 20. 18:52
 3/5 kata kata ***** válasza:
Közben mérd meg a bios elemet is műszerrel.
2014. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hypno ***** válasza:
Igen, a RAM-ot.
2014. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem értek én se hozzá egy darab hosszú (2 GB ddr 2) Ramom van nem hiszem hogy szét lehet (szét tudom) szedni de párszor már kivettem és vissza.
2014. aug. 20. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!