Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért 70 fokos az alaplapom?

Miért 70 fokos az alaplapom?

Figyelt kérdés
A többi alkatrésze hűvös, a hűtés megfelelően működik. A szellőzést két ventilátor oldja meg. Ennek ellenére 70 fokos az alaplap. De miért?
2014. aug. 20. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alaplap északi hídja? ( North Bridge? )
2014. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

70 fokos?

Biztos jó adat ez?


Szerintem ez valami szenzor hiba lehet...

Néhány lapnál elfogadható lehet ha a North Bridge 70 fokos... igazából nem tudom mi van.

2014. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Több programmal is mérem, szóval szerintem az adat helyes.
2014. aug. 20. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Azért kérdeztem, hogy a North Bridge meleg-e ennyire, mert nyáron, ha oldalról nem kap levegőt az alaplap, akkor szépen felmelegszik annyira! Mert nem elég neki, ha elöl be és hátul ki van egy venti, kell neki egy, ami egyenesen oldalról telibefújja az északi hidat, sok alaplapnál így van!
2014. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] Nekem ilyen házam van, aerocool aeroengine II és ugyanígy van két ventihelyem, nekem csak az alsóra van szerelve 800-as fordulaton egy hangtalan venti, de 15 fokkal hűvösebb lett az északi híd ( 65, helyett csak 50 ).
2014. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező:

A szenzorrol és nem a programról 'beszéltem'


Szenzor = Ami 'jelenti' a hőt.

2014. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!