Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen nyomtatót éredmes...

Milyen nyomtatót éredmes venni 20e-ért?

Figyelt kérdés
Csak egy sima nyomtató kéne, csak színenként cserélhető legyen a patronja.
2014. aug. 21. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz szét az apróhirdetéses oldalakon: százával dobálják ki 1-2 ezer forintért a még használható inkjeteket is, mert nem kell senkinek a tintasugaras. Biztos vagy benne, hogy olyan fontos neked a színes nyomtatás?
2014. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hypno ***** válasza:

Mennyit nyomtatsz havonta?

(A válaszodtól függ, hogy mit ajánlok)

2014. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hypno ***** válasza:
Kieg. ...és jellemzően mit nyomtatsz?
2014. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Amilyen nyomtatót érdemes lenne venni, az lézer... ...de ha már vennék, akkor csak színeset...


...viszont a legtöbbe 4 toner is kell (Cyan, Magenta, Yellow, blacK), ami nem is lenne baj...


...a baj ott kezdődik, hogy egy toner ára 20 000 Ft, és akkor még nem is mondtam sokat... :-)

2014. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Színes a fényképekhez kéne, úgy 50-100 oldal fekete-fehér 1 hónapban.
2014. aug. 21. 15:28
 6/8 A kérdező kommentje:

#4

Infós vagyok tisztában vagyok a működésével és az árával is.

2014. aug. 21. 15:30
 7/8 hypno ***** válasza:

Canon IP7250


Az pont kijön 20 ezerből, 5 patonos és csak nyomtatni tud, de azt DVD-re is.

(Ha tudna másolni és szkennelni ilyet vennék a behalt MP600 helyett.)


Tudom, hogy csak nyomtatót mondtál, de én azért elgondolkoznék a Brother DCP-J100 multifunkcin. [link]

Az árkülönbségért cserébe vagy másfél-két évig nem kellene patront cserélned és olcsóak is a gyári patronok hozzá.

2014. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kis mennyiségben pont nem érdemes otthonra fotónyomtatót venni, pláne nem a 20.000 alatti kategóriából. Mindenhogy drágábban jössz ki, mintha fotóstúdióban nyomtattatnád ki, s nyílván a minősége sem lesz azonos egy 20.000-s mezei tintasugarasnak meg egy 200.000-s célgépnek.
2014. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!