Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen eszközre van szükségem?...

Józsijózsijózsi kérdése:

Milyen eszközre van szükségem? [wifi]

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy pc internet hozzáféréssel. Szeretnék wifi "hot-spot" faragni belőle, minél kevésbé feltűnő módon. (hogy telóval tudjak meló közben wifizni) Wifi-router és gépmegbontás nem jöhet szóba. Valami USB-s megoldás van erre? Az a kis wifi-stick csak jelfogásra alkalmas úgy tudom. Jeladásra nem. Vagy hátha rosszul tudom :)

2014. aug. 21. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
a router miért nem jó ?
2014. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Munkaidőben dolgozz, ne Facebookozz. Majd ha engedni szeretné a munkaadód, hogy internetezz, akkor nem kell sutyiban WiFi hotspotot csiholni, hanem vásárol egy routert.
2014. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a munkahelyén nincs router hanem el van vezetve pl. egy szerverszobába vagy valami ilyesmi.


Amúgy ha van WiFi vevő sticked,ezzel kivitelezni tudod:

[link]


Viszont nem olcsó:

[link] store-3/


13000-14000 forint egy végeleges licensz.


Biztos meg lehet valahogy oldani Windowsal,ha valaki okosabb mint én akkor írja le a kérdezőnek :)

2014. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd csinálni amire a #2 válaszoló gondol,azt hotspottal se tudnád kivitelezni mivel maga az internet van szűrve nem a gép.
2014. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért mondtam a routert mert ügyye van rejtett ssid mód.
2014. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A mai napig nem értem miért válaszolnak a kérdésekre olyanok mint itt a második válaszoló. Valamiféle elismerést vár azért, mert kitalálta, hogy mit szeretnék? Gondolom az életben valami elnyomott, szavát senki meg nem hallgató ember lehet. Mondjuk sajnálom őket nagyon, de innen nem tudok neki segíteni :(
2014. aug. 26. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!