Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire érdemes ilyen laptopo...

Mennyire érdemes ilyen laptopot vennI?

Figyelt kérdés

Haveromnak van egy Lenovo Y50-es Gamer laptopja.

i7 4710HQ 4mag

GTX860M

8 giga RAM


Érdmes ezért 300K-t kiadni? Kollégisták vagyunk és nekem is jó lenne egy ilyen de nincs rá cash.Jövő nyáron én is szeretnék venni egy gamer laptopot,mennyire éri meg a barátomé 300K.-t??

Az én aztali gépemnél mennyire erősebb?

Intel Xeon 2.5 GHZ (quad 9550)

SAPPHIRE HD6850 1gb

4gb ram



2014. aug. 21. 17:54
 1/6 anonim válasza:

Hát vazze, én tuti nem adnék ennyi lét egy ócska vasért.

Ennyi pénzért egy Mac-et is vehetsz. Ha annyira játék bolond vagy, egy xbox vagy egy playstation sokkal jobb választás és nem kerül ennyire sok pénzbe. A spanom is oda volt, hogy ilyen drága kütyüt vegyen, aztán megfogadta a tanácsomat, és most úgy gondolja jobban járt.

2014. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fele annyit is sokkalnák kiadni egy laptopért ami 2 éven bellűl elavult lesz és kel majd egy másik...
2014. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, de kollégiumban is ott lehet hagyni egy asztali gépet, nem kell feltétlen "gamer" laptopot venni - kb. fele ennyiből kijönne egy asztali gép - azt legalább nem lopja el senki. De igazából nem is ez a lényeg, hanem szaktól függően úgysem lesz sok időtök játszani. Nálunk pl. a legkomolyabb játszás az a Colin McRae Rally volt, de az elfutott bárkinek a gépén, másra egyszerűen nincs idő.
2014. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utána meg alienware 18-at akar venni XD
2014. aug. 21. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó neki, hogy minden hülyeségét fizetik a szülei.
2014. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem,egy fillért sem tettek hozzá a szülei.Kereskedik a gyerek. Megvesz régi videókártyákat,gépeket,megjavítja és eladja drágábban
2014. aug. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!