Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok billentyűzetet ajánlani?

Tudnátok billentyűzetet ajánlani?

Figyelt kérdés
A maximum összeg amit rá tudok költeni: 6-8 ezer forint. De lehet ennél olcsóbb is. A lényeg, hogy kényelmes legyen vele gépelni, legyen numerikus része, a Delete, End, PG Down egy sorba legyenek és jól nézzen ki.

2014. aug. 23. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Genius KB-220...lehet vagy 3000, de nem rossz, és egész jó, meg halk.
2014. aug. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom van egy olyanom is! Esetleg valami más?
2014. aug. 23. 00:15
 3/7 A kérdező kommentje:

Most ezt nézegetem: Hama uRage Exodus2 (113728).

Van róla valami véleményetek?

2014. aug. 23. 00:15
 4/7 anonim válasza:
74%

nekem gumis van nagyon jol bevalt :)

veletlen raontottem egy kis colat semmi baja,multkor kicsit ossze porkolt szaftoztak az unikatesoim semmi baja en csak ezt tudom ajanlani mert nagyon jol mukodik :))

2014. aug. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem azért nem jó a gumis, mert én 10 újjal gépelek vakon és azzal nem igazán menne! :) De köszi a választ!
2014. aug. 23. 01:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ennek az elődje (deluxe 250) van 4 éve, és máig semmi baja. Úg tudom, az utódja sem rosszabb. Nagyon jó a billentésérzékenysége, és a minősége is. Még semmi sem kopott le róla, pedig én kocka vagyok, minden szabadidőm a géppel töltöm :P Meg nem olyan kicsi, és a billentyűk is rendes méretűek rajta. De olvasd el a hozzászólásokat lent! [link]
2014. aug. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. aug. 24. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!