Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok tv-n pendrive-ról...

Hogyan tudok tv-n pendrive-ról filmet nézni?

Figyelt kérdés

LG LCD tv-nk van. De USB-n keresztül, amikor bedugom a pendrivot, két opciót ajánl fel: Kép vagy Zene. Lehetséges a filmet olyan formátumra átkonvertálni amit lejátszik a tv?

(Eddig HDMI kábellel néztük a filmet laptopról, de az mostanában nem jól érintkezik, ezért a pendrivos módszer egyszerűbb lenne)



2014. aug. 23. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb tv .avi-t játszik le, de van ami .mp4-et is. Valószínűleg meg fog jelenni a videó opció is a másik kettő mellett, ha támogatott formátumba konvertálod a filmet. Egyébként előfordulhat, ha a film és a tv képaránya nem egyezik, hogy a tv eltorzítja a filmet (húzza vagy nyújtja), szóval szerintem jobb a HDMI-s megoldás.

Innen tölthetsz konvertáló programot: [link]

2014. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
avi fomátumban volt a film, de nem játszotta le a tv. Sajnos csak ezt a két lehetőséget ajánlja fel és akármelyikre megyek rá, nem mutatja, hogy van rajta egyáltalán valami, nem ismeri fel sem az avi-t sem az mp4-et. :(
2014. aug. 23. 16:37
 3/5 belapus ***** válasza:
Amúgy videó lejátszása szerepel a tv specifikációi között ?
2014. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ha nem ajánlja fel a videó lehetőséget USB port csatlakoztatásánál, akkor gondolom nem. :D De reméltem, hogy az .avi valamivé átkonvertálásával meg lehet oldni.
2014. aug. 23. 17:22
 5/5 belapus ***** válasza:
Pontos típus ?
2014. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!