Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudok SSD/HDD beépíthető...

Hol tudok SSD/HDD beépíthető keretet venni lenovo g580 laptophoz?

Figyelt kérdés
A cd lejátszó helyére szeretnék berakni egy ssd-t és nem kicserélni a meglévőt.

2014. aug. 24. 11:23
 1/10 hypno ***** válasza:
Bármelyik informatikai boltban.
2014. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nemhiszem, hogy bárhol lehet ilyet kapni. Valami ilyesmit keresek csak itthon: [link]

Elolvastad a kisbetűs részt? Mert szerintem nem ugyanarra gondolunk.

2014. aug. 24. 13:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Kötve hiszem #1. :D

g580 2nd HDD Caddy-ként keress rá, az eBay-en a legolcsóbb és legegyszerűbb. A g580 nem fontos, univerzálisak, nagyon sok laptopba jók. Fel lehet szerelni az optikai meghajtó előlapját is, így észre sem venni, hogy HDD van a helyén. Viszont az SSD-t tedd a jelenlegi HDD helyére és a HDD-t tedd be a keretbe. Előfordulhat, hogy egy laptopban az optikai meghajtó SATA csatlakozója nem azonos teljesítményű a HDD csatlakozójával, az SSD-t meg a sebesség szempontjából nem előnyös lassabb portra csatlakoztatni, ha van gyorsabb is.

2014. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Itthon: [link]

Az eBay-en negyed ennyi pénzből megvan.

2014. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De ahoz hozzá jön a vám meg minden amit az ebay-on veszel-
2014. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és a tippet #2! Közben találtam egy videót youtube-on ahol pont az én laptopomba tesznke egy ssd-t és ő is a cd helyére a merevlemezt rakta. Ő ezt linkelte be:

[link]

Ez elég olcsónak tűnik.

2014. aug. 24. 14:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt néhány külföldi vásárlásom, javarésze eBay-ről, vámot (és áfát) soha semmire nem fizettem. Egyébként meg a vám nem vészes összeg. Az áfa amitől félni kell, az a termék+posta árának 27%-a. A vám értéke emellett semmiség.

Mellesleg kevesebb mint 3000 Ft-ból megvan a keret eBay-ről és kb. 6000 Ft-tól van csak vám.

2014. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez jónak tűnik, bár a kereten a furatok helyei nem pont jó helyen vannak a vélemények szerint. Én meg sem találtam volna, mindenről az eBay jut eszembe elsőként.
2014. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, viszont az iPonnál van postaköltség, 2540 Ft. Ha csak nem tudod személyesen a boltban átvenni, ismét az eBay nyer.
2014. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Biztosan jó, ha neki sikerült beleraknia, és el tudok menni személyesen átvenni. Köszönöm a segítséget!
2014. aug. 24. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!