Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC építés videóvágáshoz. ...

PC építés videóvágáshoz. Összeállítottam egy pct csak vágásra és renderelésre (nem 3D). A kérdésem: Elég az alaplap a procihoz? Ki lehet használni ezzel az alaplappal a processzor előnyeit? (nem lesz overclock)

Figyelt kérdés

- i7 4790k 4 GHz (+Cooler Master 212 evo)

- ASUS B85M-G

_____________

- PSU Corsair RM550

- GF GTX 650 1GB

- 2x8GB Corsair DDR3 1600MHz

- SSD 250 GB , HDD


Csak kíváncsiság: ha van gamer válaszoló: Mennyire lehet ezzel bohóckodni a mai játékokkal?)



2014. aug. 24. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

No.

Fölös a húzható proci, ha nem lesz húzva.

Elég olcsó egy alaplap, és nem fejleszthető Broadwell procikra, inkább legyen AsRock, de egy H97-es.

C9-es RAM legyen mindenképp.

A videokártya elég gyöngécske.

2014. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod tuningolni, akkor felesleges a K jelzésű, szorzózármentes. Mindenképpen H97 alaplappal venném. Asus H97 Plus, Gigabyte H97 HD3. A táp és a RAM jó.

A videokártya már nem a legerősebb, Battlefield 4 szintű játékokat nem visz el. Én hasonló képességűvel a Battlefield 3-mal lowon játszottam, a 4 már nem ment el.

2014. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
videóvágáshoz bőven elég az a VGA oda proci kell tudtommal és tényleg fölösleges K-s proci mert abban a lapban nem húzod .. annyit néz meg hogy a ram cl9-es - e ha igen akkor oké
2014. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2014. aug. 24. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Most eldobom a bombát, igen én egy nagyon hülye vagyok de még nem gondoltál egy Macintoshra?
2014. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De gondoltam, régen macbook pro-n dolgoztam.


20-30%..de akár 40-50%al olcsóbb gépet tudsz összerakni pc-n.


A mac mindig hozza a színvonalat, de nekem a márka ennyit nem ér.

2014. aug. 25. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!