Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Apámnak van 1 régi gépe és...

Apámnak van 1 régi gépe és fejlesztené hogy tudja használni a google chromot mert a mostaniján hát szőrnyű . és hogy ezt elbírná a gépe és ezzel a "javítással" elfutna rajta a chrome?

Figyelt kérdés

a mostani gépe :


pentium 4 2666Mhz

ibm 819375G alap lap

256 Mb ram

nvidia geeforce 4 mx440


a táp valami noname 400W-os ami tudom nem biztonságos nah de mégis csak egy google chromot ki kell bírnia :D nah arra gondoltam hogy


venni +1 gb ddr2-es 510Mhz-s ramot az 2 ezer forint hardveraprón


és a jobbik kérdés elbírná ezt a procit ? [link]

és ennyivel azért már lassan de egy chrome el fog szaladgálni nem ? videó karit esetleg azt milyet kéne nézni hozzá ? bár tudom ahhoz hogy netezen nem kell igazán csak érdekelne



2014. aug. 24. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a foglalat egyezik, akkor nyugodtan kicserélheted a procit.

A ramot 2 gb-re lenne az ideális cserélni, és egy win7-et rátenni

2014. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a foglalat egyezik direkt megnéztem és a hyper threding miatt lesz valami javulás ? és az xp bőven elég neki szerintem a win 7 jobban leterheli :D
2014. aug. 24. 16:06
 3/6 A kérdező kommentje:
inkább amin aggódok az a táp ? nem fog belepusztulni ? :D
2014. aug. 24. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy összerakott üzleti gép, nem nagyon támogat más dolgokat. De nyakam rá hogy se a processzor, se a ram nem lenne jó, főleg hogy DDR1-es lap és DDR2-est tennél bele.
2014. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél használtan 30.000 ft-ért egy normálisabb gépet, azzal többremégy, mint a fejlesztgetéssel. Most beleölsz 3.000 ft-ot, aztán 1-2 év múlva megint 4-5 ezer ft
2014. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pinkpancser ***** válasza:

Szerintem nem nagyon éri meg felújítani. 20000 körül veszel egy minőségi kétmagost és lesz egy gyorsabb/megbízhatóbb/kisebb fogyasztású géped.

Ha mégis a felújítás mellett döntesz, akkor nézd meg az alaplap leírását, hogy tényleg kezeli e azt a procit amit akarsz, esetleg kell e BIOS-t frissíteni. Egyébként sokkal nem lesz gyorsabb.

2014. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!