Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csatlakozik le/fel a...

Miért csatlakozik le/fel a billentyűzetem?

Figyelt kérdés

Következő problémám lenne, sajnos jó megoldást nem találtam máshol rá, így abban reménykedem itt kapok rá.

Szóval az a gond, hogy az USB-s billentyűzetem és egerem(ez ritkábban), lekapcsolódik és nem működik, majd pár másodperc után visszajön. Elég sűrűn csinálja, eleinte csak játékoknál, most már netezés közben is.

Nem tudjátok mitől lehet? Az egerem az viszonylag új, a bill.-em pár éves de nem egy olcsó fajta. Talán energiaellátás gondjai vannak? Ezek mellett csak egy külső HDD-t használok, de akkor is csinálja ha az nincs bedugva, és próbáltam más portokat is.

Elég erős tápom van és az is csak pár hónapos, szrtem azt ki lehet zárni.

Újra tettem a gépet és így is csinálja.



2014. aug. 24. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel alaplaphiba lesz, próbálj egy BIOS resetet. Nekem az már olyat is helyrehozott, amiről nem is gondoltam, hogy helyrehozza :D
2014. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor a külsö HDD és az egeremmel miért nem csinálja?
2014. aug. 24. 18:45
 3/6 hypno ***** válasza:

Lehet, hogy a billentyűzeted a hibás.

A tápot biztosan ki lehet zárni, mert egy USB csatlakozón keresztül 500 MW teljesítményt lehet levenni. Olyan gyenge ATX tápot én még nem láttam, ami ennyit ne bírt volna az 5V-os ágán.

2014. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A billentyűzetnél lesz valami forrasztási hiba.

Szerezz valahonnan egy másikat és próbáld ki azzal is, hogy a többi hibát ki lehessen zárni.

2014. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OK, ezt fogom tenni. :) Köszi
2014. aug. 24. 20:06
 6/6 hypno ***** válasza:
#3 mW az a MW. bocs.
2014. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!