Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri BIOS-t frissíteni?...

Megéri BIOS-t frissíteni? 2011->2013

Figyelt kérdés
Intel DH61WW lap. 2011-es BIOS van rajta (0028), a legújabb meg 2013-as (0120). Főképp ez a probléma áll fent a gépemen. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__6..

2014. aug. 24. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
BIOS-t mindig megéri frissíteni, csak számolj azzal a tudattal, hogy ha nem értesz hozzá, vagy elmegy közben az áram, akkor annyi az alaplapnak.
2014. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hypno ***** válasza:

Nem a BIOS-szal lesz a gond, hanem a billentyűzettel.


Kérj kölcsön egyet próbaképp.

2014. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ki fogom próbálni másikkal is. Visszafordulva a BIOS-hoz, ha elrontanám, akkor nem arra van a BIOS Recovery USB-ről? (Jumper le, USB-be és recover) vagy ezt rosszúl tudom? Mert valahogy megjavítják egy szervizben is, szóval nem hiszem, hogy csak úgy annyi az alaplapnak. De bocsi ha rosszul tudom még nem csináltam BIOS frissítést.
2014. aug. 24. 20:03
 4/8 hypno ***** válasza:

De arra van, viszont mivel Intel alaplapon még az életben nem frissítettem BIOS-t, ezért nem tudom, hogy mi a pontos menete.

(Asusról kérdezhetsz. :) )

2014. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok majd szólok ha egy asussal lesz dolgom köszi :)
2014. aug. 24. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem bízok én abban, hogy a BIOS recovery minden esetben működik :D
2014. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nlorant82 ***** válasza:

Ha elszúrod szervizben még lehet Flash elni a Biost tehát nem lehet megölni az alaplapot ez az alaplapmegölés csak városi legenda! Én is foglalkozom BIOS hibás alaplapok javításával! Bele lehet írni az után is ha már nem csinál semmit a gép csak ekkor külön íróval írjuk bele a biost!

Amúgy érdemes a BIOSt is frissíteni mert sok hibajavítás fejlesztés kijön az új biossal általában! Kontakt hibás a billentyűzet kábele ezért van ez a gondod! Ezen a bioss frissítés nem segít csak a forrasztópálka vagy egy új billentyűzet vásárlása!

2014. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg kontakt hiba lesz. Most úgyis új lapot tervezek venni. Lehet veszek mellé egy bill.-t is.
2014. aug. 27. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!