Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus P5Q3 melegedésének mi...

Asus P5Q3 melegedésének mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Rendszerinformációs programok szerint az alaplapom állandóan 80 fok felett van. Néztem több programmal (pl. aida, everest, speccy). Működés közben végigtapogattam az egészet és három csippet találtam ami leégette az ujjam. Ez a három: [link] Ötlet? :)

2014. aug. 25. 20:34
 1/3 A kérdező kommentje:
minden más jő hőmérsékletű (cpu 30°C, hdd 35°C), és hogy az integrált hangkártya nem működik.
2014. aug. 25. 20:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs már rá garancia. Ha mégis akkor vidd vissza, ha pedig már nem garanciális akkor ujat kell sajnos venni.
2014. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
garancia már nincsen, kb 6 éves. már évek óta így használom, mikor észrevettem anno ráfogtam, hogy szar az érzékelő. azért nem hajítom kapásból a kukába mert faszán működik, csak zavar az a három izzó alkatrész. :D
2014. aug. 26. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!