Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha teszek hangkártyát az...

Peteraveiro kérdése:

Ha teszek hangkártyát az alaplapba de nagyon közel van a videókártya ventilátorhoz az sokat elvesz a hűtésből?

Figyelt kérdés

a hangkártya nevét nem tudom

a videókártyám gigabyte amd radeon hd6770 super overclock

az alaplap asrock n68c-s ucc

de majdnem a fél ventilátort eltakarja inkább ki vegyem?


de az alaplapi hangkártya nem ad hangot

kaptam egyik haveromtól pc hangfal szettet de az egyik hangfal pukkant és azóta nem ad hangod :/ de ha bedugom a mikrofon helyére akkor hallok valami zúgást de gondolom akkor is felejthetem a hangot alaplapiról.


így vagy hangkártyáról megy a hang vagy a gépház elejéről de ott csak fül hallgató megy.


2014. aug. 25. 22:15
 1/2 A kérdező kommentje:

erről a hangkártyáról lenne szó


www.google.com/search?q=hangk%C3%A1rtya&client=ms-opera-mobile&channel=new&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=gJn7U4OrCanR4QT174CwAQ&ved=0CAYQ_AUoAQ#i=15

2014. aug. 25. 22:19
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos úgy látszik, hogy nincs más választásod, mint belerakni a hangkártyát.

Ha a ház engedi, akkor tegyél egy ventillátort a ház oldalára ami a VGA ra fújja luftot.

2014. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!