Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az egér gördítésénél miért...

Az egér gördítésénél miért hullámzik bármely oldal?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy amikor le- vagy felfele szeretnék menni az oldalon a görgővel az egész lap olyan furán mozog szóval nem olyan normálisan mint azt megszoktuk..


Esetleg tudja valaki mi lehet a baj?


2010. jan. 16. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta csinálja ezt? Esetleg volt egy újratelepítés és azóta? Nekem akkor szokott ilyet csinálni a gép amikor nincs feltéve a videókártya drivere.
2010. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kedves válaszoló :D
2010. jan. 16. 16:12
 4/8 A kérdező kommentje:
A gördítés már jó csak az az érdekes hogy amikor filmet nézek teljes képernyőn akkor egy kicsit lassabbak a mozgások... Ezt vajon ki lehet küszöbölni? köszi :)
2010. jan. 16. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt ojan és nekem is a videokártya meghajtója végett
2010. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Neked hogyan javult meg?
2010. jan. 16. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
ugy hogy eljött egy tihi nevezetü szakember és félóra keresgélés után talált az én régi videokártyámra (ATI 1600x pro) és letöltötte a catalystot a legujabb versiót és normálissan ment utánna szóval keressél az ati hivatalos oldalán vagy ha geforce akk szarügy azt nemtom szóval énekem igy kerestem Driver for Ati 1600x pro x32 catalyst download szal...igy valahogy
2010. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mert nekem is ATI-s van de a HD 3650 típus, annak a catalyst-ját többször is feltelepítettem de semmi.. :(
2010. jan. 17. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!