Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan hogy egy táp csak...

Torro Botond kérdése:

Van olyan hogy egy táp csak intel processzort támogat?

Figyelt kérdés

Én is meglepődtem egy kicsit és nem tudtam mire véljem amikor a táp leírásában ezt irta


80 PLUS Gold-certified efficiency

Supports 4th Generation Intel Core processors

Corsair Engineering and Quality Control


Ez most akkor azt jelenti hogy csak intel procit támogat vagy hülyeség amit mondok...nem nagyon értek a tápokhoz de akkor ez most csak 4 generációs intel-t támogat vagy már 4 generációs intel-t is támogat?



2014. aug. 28. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
az utóbbi...intelt IS támogat. de egyébként ez elég barom leírás. hiszen egy táp mindent támogat. ha elég a táp a hardvereknek mondjuk...!
2014. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A 4. generációs Intel Core procikban van egy speciális alvó állapot, amit nem minden tápegység támogat, mert olyan alacsony feszültség és áramszintet igényel, hogy egy normál tápegységnél simán bekapcsolhat az UVP (túl alacsony feszültség elleni védelem). Tehát ez egy plusz szolgáltatása a tápegységnek a korábbiakhoz képest.
2014. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

4 generacios inteleket is.

Pontosan azt jelenti, hogy van mar rajta az a 12V(?)-os csatlakozo is, amit nem oda szokas bedugni, ahol a tobbi van. (az a 4-es kocka)

2014. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tápnál ATX szabvány van, az határozza meg, hogy mit támogat.
2014. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha jó szűröm le akkor ezzel tökéletesen kellene működkjön egy R9 280 , m5a97 r2.0 Evo ,HyperX CL10 2x4Gb , AMD-Fx 6300 , Cooler Master Hyper 212 Evo-ból álló konfig?
2014. aug. 28. 13:57
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
Így van. A szöveg csak tájékoztató jellegű, hogy a 4. generációs Intel Haswell procik C6 és C7 jelzésű energiatakarékossági szintjeivel is kompatibilis. Attól még bármilyen másik platformot üzemeltethetsz róla.
2014. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommentelőknek...hát most azért picit megnyugtattatok...maga a tájékoztatás azért lepett csak meg mert még sehol nem láttam ilyet és elégge elbizonytalanított tudván hogy még sok minden van amiről lehet hogy nem hallottam...köszönöm még egyszer mindenkinek ment a zöld :)
2014. aug. 28. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!