Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopok hogyan jegyzik meg...

A laptopok hogyan jegyzik meg a bios beállításokat?

Figyelt kérdés

Gombelemmel, mint a PC alaplapok?

Mindig be kell állítani az időt egy laptopon, anélkül meg furán működnek rajta a böngészők.

Köszi



2014. aug. 29. 07:37
 1/4 A kérdező kommentje:

haszáld a googlet.

Igen, köszi, már meg is találtam.

Szerencsére némelyiken be is van burkolva, hogy csak a gyártótól lehessen rendelni...remélem ebben is olyan lesz. :(

2014. aug. 29. 07:41
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Pontosan, ugyan úgy gombelemmel.

Ha mindig be kell állítani az időt akkor bizony lemerült és cserélni kell.

Viszont nem minden márkánál és típusnál teszik könnyen hozzáférhető helyre, hogy csak lecsavarod az egyik, alsó burkolati panelt és ott is van.

Van olyan laptop, hogy csutkára szét kell szedni, mert ott van az alaplap túloldalán az elem. Ha tiéd is ilyen, és nem csináltál még ilyet, akkor jobb ha szervizbe viszed.

2014. aug. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szedtem már szét párat, múltkor a zsanért cseréltem egynél, de valahogy nem néztem ezt a gombelem dolgot. :)
2014. aug. 29. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem figyeltem még azoknál, amiket szétszedtem.


Egyébként az akku benne van? (Csak érdekel, hogy azzal ki tudja-e váltani a rossz gombelemet esetleg vagy sem.)

2014. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!