Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csapágyas notebook hűtővel...

Csapágyas notebook hűtővel lehet valamit kezdeni vagy kuka úgy ahogy van?

Figyelt kérdés

Jó lehet hogy nem csapágyas, nem tudom, de olyan hangja van mint ha működés közben verném... zörög mint a hétszentség meg minden, az előbb kihúztam hogy biztos a hűtő zörög-e és mikor kihúztam elhallgatott a zörgés, aztán mikor visszadugtam igaz azóta is zörög de nem annyira erősen, bár lassan de erősödik a zörgés...


a típusát nem tudom de így néz ki:


[link]


ezer forintért vettem másfél éve, és ebből a másfél évből kb 13-14 hónapot ment összesen



2014. aug. 29. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ki lehet cserélni a ventiket rajt.
2014. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és szerinted mennyiért cserénék, mármint megérné az nekem? ezer forint volt az egész és garancia nélkül... ( bocsi nem igazán értek az ilyenekhez )
2014. aug. 29. 10:27
 3/9 A kérdező kommentje:
vagy ha így használom hogy zörög, tehet kárt a notebookomban?
2014. aug. 29. 10:31
 4/9 kata kata ***** válasza:
Vegyél másikat.Elég sokat kibírt 1000 ft-ért.
2014. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egyik haverom azt mondta rá az előbb hogy ezer forintért ennyi használat mellett örüljek hogy ennyit kibírt..
2014. aug. 29. 10:33
 6/9 kata kata ***** válasza:
Jól mondta.:)
2014. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyenem van vegyél másikat :D nekem is 1 éve megy kb ugyanugy ezer forintért de már csak 1 ventillátor megy xd
2014. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de egyébként most hogy így zörög ez csak annyi hogy zörög, vagy tehet kárt a notebookomban?
2014. aug. 29. 10:48
 9/9 pinkpancser ***** válasza:
Kárt nem tehet benne és ennyiért nem éri meg a ventilátorokat cserélni. De ha van haver aki nem fakezű az percek alatt kitakaríthatja a tengelyeket, kis olajozás és pár hónapig/évig megint jó lesz.
2014. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!