Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem néha beszar! Mindent...

A gépem néha beszar! Mindent leirok lent!?

Figyelt kérdés

A gépem 1 hete elkezdett meg hülyülni játszok ,játsok és egyszer csak beugrik a kék halál képernyő.. és utána újra kell indítsam a gépemet és ezt irja

: Reboot and Selected proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key.

Ha 10 percig próbálgatom és folyamatosan kikapcsolo,be,vagy ujrainditom ugyaz ezt irja . de ha pihentetem 1 napot és nem gépezek másnap rendesen bekapcsol de 20 perc mulva megint tönkre megy !

Mi lehet a baj ?

Az újra telepítés segíthet,vagy valami tönkre mehetett benne ? vagy mit tegyek ? mert elvittem szervízbe és azt mondták hogy semmi baja nincs haza hoztam és megint rossz ...



2014. aug. 30. 15:10
 1/10 A kérdező kommentje:
És persze amit ír azt meg próbáltam de nem megy a ,,Bootba" tökéletesen bevan állítva minden .
2014. aug. 30. 15:12
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha csak játék közben történik, akkor túlmelegedésre gyanakodnék, mikor takarítottad ki utoljára a hűtőket?
2014. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valamilyen hardver hiba lehet. BlueScreen view nevű programmal meg kellene nézni mire hivatkozik.

HD Sentinellel meg kellene nézni a vinyók kondícióját

Memtest-et kellene futtatni pár órát

Táphiba is lehet.

2014. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Régen volt kitakarítva de nem csak játékközbe megy hanem bekapcsolom kihozza az asztalt és mégse megy. utána olvastam szoval a takatitasal nem voltgond
2014. aug. 30. 15:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahh, sikeresen átsiklottam az üzenet felett. Ez a hiba üzenet akkor jön elő, amikor a rendszer nem talál semmit, amiről bootolni tudna, vagy az alaplappal lehet gond(nem látja a merevlemezt), vagy a merevlemezzel. A kábelek rendesen a helyükön vannak, ha kihúzod-visszadugod őket változik a helyzet?
2014. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gábor_79 ***** válasza:

A tápod milyen idős, ha meg lehet kérdezni? Bár ez az üzenez "Reboot and Selected proper Boot device" a merevlemezre utal, egyszerűen elveszik, a BIOS nem találja ezek szerint.

Ha pendrive-ra fel tudnál tenni egyfajta Live CD-t, és úgy futtatnád a géped, a merevlemez hibáját kizárhatnád.

2014. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De agépem bese kapcsol nem tudok belépni az internetbe mert egböl lefayg ?


ujra telepites segíthet ?

2014. aug. 30. 15:19
 8/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg újratelepítés nem fog segíteni, hardver hibád van
2014. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A winyod közösködik másik winyoval vagy dvd meghajtóval?
2014. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy a táp a baj vagy valami kilazult sata kábel de lehet hogy az alaplapi elem a baj. Én hardver hibára gyanakszok. Mikori a gép?
2014. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!