Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri ezt a gépet megvenni?

Megéri ezt a gépet megvenni?

Figyelt kérdés
És kérlek ne írjátok hogy elôre összearkot gépet ne vegyek!
2014. aug. 31. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De ilyet se
2014. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Előre összerakott gépet ne vegyél, hiába kéred hülyeség megvenni, egy hülye vesz csak előre összerakott gépet, jöhet a lepontozás...
2014. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2014. aug. 31. 13:44
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen eddig tökéletes,bár ha belinkeled már nem leszek benne biztos !!
2014. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

hol a gép vazze?

és igen is írjuk, hogy előre összerakottat ne vegyél, igenis válaszd ki alkatrészenként mit szeretnél bele!

2014. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nah amire leírtam addigra belinkelted szóval bocs !! De nem éri meg egyáltalán !!
2014. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Szánalmas ez a kártya ami benne van !!
2014. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nos elmondom miért ne vegyed meg :


a proci rendben van

az alap lapnak kevés a bővítése lehetősége + nem fogad ujgenerációs procikat tehát ha majd egyszer bővíted proci ugyben akkor új lap + új proci ami teljesen felesleges ha már msot is mehet bele

ram : biztos vagyok benne hogy ez cl11 es és nem cl9-es és nem írja hogy kites lenne ami -30% a gyorsaságából

dvd író : aztaaaaa de komoyl cucc :D

gtx 750 : hát ebben az árban van jobb is és gondolom ebben az árkategóriában jatszani akarsz .. nos ez nem lesz hozzá a legjobb választás mert nem elég erős


táp : noname szar biztos vagy benne hogy erre rá mered bízni a 150 ezres gépedet ? én nem tenném emrt ez visz magával mindent akkor :D


ház : rendben van


3 év jótállás azaz 3 évig hozzá sem nyulhatsz a géphez fejlesztés ügyben mert volt nincs garancia :D



gondolom azért akarsz így venni gépet mert nem bírnád össze rakni ebben az esetben ott helyben összerakják neked :d

2014. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem éri meg
2014. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Na, én is kifejtem a véleményemet, szépen sorban:

-proci ok, bár i5-4440/4460 is elég lenne

-annyi, hogy nem h97-es, vagyis nem fogadja a következő generációs (Broadwell) Intel procikat

-ez is oké

-jó lenne tudni a márkát és a típust, mert nem mindegy, hogy a legolcsóbb Toshiba, vagy egy wd black van a gépben

-dvd író, jó ha van

-na ez valami vicc, r7 265/r9 270 illene ilyen árkategóriájú gépbe

-procihűtőnek bőven elég a gyári

2014. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!