Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Western Digital Blue, Green...

Viktorinhoo kérdése:

Western Digital Blue, Green vagy Red? Melyik a jobb? Szeretnék vásárolni egy Hdd-t 1Tb és 64mb cache-val, de a blue-t és a green-t azt fele fele arányban dicsérik és szidják, a red meg 10€-val drágább, mégis ki milyet ajánl?

Figyelt kérdés
western,Digital

2014. aug. 31. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Western Digital Blue. Nekem ilyen van kb 1 éve már. Nem a rendszer fut rajta az ssd-n van. De a vinyó szerintem jó,még nem volt vele bajom. A meló helyemen is ilyen megy egy felügyeleti gépben több éve megy kikapcsolás nélkül. Még mindíg tökéletes!
2014. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oprendszernek vagy adattárolásra?
2014. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

blue - legolcsóbb, alsó kategória, hivatalosan átlagfelhasználóknak készült, gyakorlatilag viszont csak azért létezik, hogy árban tudjanak mit nyújtani azoknak is, akik csak az árat nézik

green - ezeknek a leghosszabb az élettartama, viszont ezek a leglassabbak is, ezt adattároláson kívül nem érdemes semmire használni(arra viszont tökéletes, jó az ár\érték aránya)

red - a leghalványabb elképzelésem sincs, rákerestem, nem asztali gépekbe szánják, nem is értem, hogy hogy jött szóba

black - ezek a leggyorsabbak, amik asztali gépekhez készültek


A blue olcsó, a green tartós, a black meg gyors, ezek az elsődleges szempontok(megjegyzés, a green tényleg lassú, nemrég vettem egy black et, ég és föld).

2014. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A RED jobb, mint a GREEN.
2014. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát win+ adat volna rajta,nincs pénzem most még külön ssd-re is
2014. aug. 31. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
3#. A leggyorsabb asztali gépbe készült hdd, az a WD Welociraptor.
2014. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!