Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem mukodik a 3-ik es a 4-ik...

Nem mukodik a 3-ik es a 4-ik memoria slot, miert?

Figyelt kérdés
Nemreg raktam ossze a gepem, minden uj benne stb, van 2x4GB-os ramom amik eddig Dual Channel-ben mentek, az elso es a 3ik slottban ugye. Az a problema hogy a tegnap mar csak 4Gb ramot mutatott, kiszedtem pakolasztam, amig arra nem jutottam hogy a 3 es 4 Memoria Slot nem mukodik egyaltalan, el sem indul a gep, ha az elso kettobe teszem akkor minden tokeletesen mukodik, igaz a dual channel-nek igy lottek. Garancia termeszetesen van, csak erdekelne hogy mitol tortenhetett? 3ikban volt memoria, de az utolsoban meg az sem volt megsem mukodik. Alaplap: AsRocK FM2A75 PRO4 Socket FM2‎, Memoriak: Kingston HyperX BEAST 8GB (2x4GB), DDR3,1600MHz, CL9,1.65V, XMP

2014. szept. 1. 08:57
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Az hogy új nem garantálja hogy nem fog meghibásodni, csak a gyártó vállal rá garanciát, hogy a garanciaidőn belül cseréli (vagy javítja).


Saját tapasztalat: ismerősnek márkás lapotopot ajánlottam, erre az első hónapban meghibásodott a memória benne, vissza lett küldve és egy héten belül visszajött (lassan egy éve már, és azóta nincs gond) de azért kicsit csalódott volt. Azóta nem ajánlok senkinek semmit.

2014. szept. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!