Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az érintőképernyő sérült?

Az érintőképernyő sérült?

Figyelt kérdés
Ütődés hatására a tabletem belső képernyője megrepedt, amolyan pókhálószerűen, kívülről nem érezhetően. Nem igazán értek az ilyesmikhez, ezért érdekelne, hogy akkor az érintőképernyő, vagy kijelző vagy mi sérült meg? Garanciában van még másfél évig, van értelme ilyesmivel visszaküldjem, vagy egyáltalán nem foglalkoznak vele?

2014. szept. 4. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem baleseti sérülés, azzal nem hiszem, hogy foglalkoznának a garancia keretein belül. De ha van egy telefonszám, amit felhívhatsz, annyit meg lehetne próbálni mindenképpen.


Szerintem mindkettő megsérülHETett. Sikerült bekapcsolni? Ha nem tudod kipróbálni, csak találgatni lehet.


Egyébként egyszer egy okostelefon kapcsán azt hallottam, hogy úgy összeragasztják az érintőpanelt és a kijelzőt, hogy szinte csak egyben lehet kicserélni. Szóval az is lehet, hogy mindenképp cserélni kell mindkettőt.

2014. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Sikerült bekapcsolni, és működik, csak legtöbbször nem ott érzékel, ahol érintem. Működés közben nem zavaró annyira a törés, viszont az hogy nem ott érzékel ahol kéne, az nagyon. Mindenképpen köszi a választ :)
2014. szept. 4. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Garancia? Mint ha vennék egy kocsit, 120-nal neki a betonfalnak, majd kérnék kártérítést (elküldenének a francba hogy retardált vagyok...).

Kb. ilyent írtál.

2022. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!