Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus X54HR laptopnak van...

Salor kérdése:

Asus X54HR laptopnak van bluetooth-a?

Figyelt kérdés

leírás szerint kéne lennie, volt szobatársamnak is ilyesmi laptopja volt s neki volt bluetooth. én wifi-n kívül más vezeték nélküli hálózatot nem találtam rajta, szobatársamnak egyszerüen ottvolt a bluetooth bekapcsolása is fn+f2-n, nekem csak a wifi jelenik meg. gépemet uncsim telepitette fel aki informatikába dolgozik. eszközkezelőt megnéztem nincs semmi ismeretlen hardver, minden müködik. arra gondoltam h ezen belül h x54hr is léteznek altípúsok és az enyémbe pont nemlenne bluetooth.

link a laptoprol [link]

kerestem bluetooth driver ami ehhez kell elvileg, viszont a feltelepítése után se volt semmi



2014. szept. 4. 19:57
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Ha nincs akkor nincs, tök mindegy hogy a típusszáma egyezik a szobatársadével. Azon belül is lehetnek eltérő felszereltségű laptopok.
2014. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
pont ezt értettem az altípusokkal.
2014. szept. 10. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!