Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most telepítettem a Win7-et,...

Most telepítettem a Win7-et, de nem tudok csatlakozni a hálozatra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kérdésem adott. Előző gépemen könnyedén tudok csatlakozni, de az új gépemen, amin most raktam fel újonnan a Windows 7 Professionalt nem tudok, egyszerűen nem találja a hálozatot.


Gyanítom, hogy driver szükséges hozzá, de akármennyit is kerestem nem találtam.

A Modem adatai: ZXDSL 932VII V2.0 és T-home


Nagyon laikus vagyok ebben a témában, nagyon örülnék, ha valaki tudna értelmesen és összefüggően egy választ adni erre a kérdésemre, naaaaagyon hálás lennék neki!



2014. szept. 4. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Rakd föl a hálózati vezérlő drivert. Laptop vagy asztali gép?
2014. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 P.O.C. ***** válasza:

Ez egy modem-router aminek a működéséhez nem kell semmilyen driver.

A hálózati kártyádnak kell driver, amit a számítógép gyártó oldalán találsz a többivel együtt, amit az optimális teljesítmény érdekében szintén melegen ajánlott felrakni.

2014. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Asztali gép. Azt honnan tudnám letölteni? Mivel viszonyal rég kaptuk ezt a modemet, nem emlékszem, hogy kaptunk volna hozzá közvetlenül driver CD-t.
2014. szept. 4. 22:10
 4/10 A kérdező kommentje:
A számítógépet én raktam össze még pcx.hu-n. Hogyan tudnám megnézni a hálozati kártyám típusát?
2014. szept. 4. 22:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az alaplapod típusa?
2014. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 P.O.C. ***** válasza:

A modem-router -hez nem kel CD már mondtam, ne is keresd. Az alaplapodhoz viszont kellett hogy kapjál, ha nincs meg, nem marad más mint a letöltés.

Az meg csak márka típus ismeretében megy. A pcx -es számlán/garjegyen szerepelnie kel a pontos típusnak, vagy a dobozokon amit kaptál.

Ha nincs meg vagy leszereld az oldallapot és megnézed, mindegyikre rá van írva nagy betűkkel, vagy felraksz valami rendszer diagnosztikai szoftvert pl. AIDA64, Speccy,.. Az is megmondja neked.

2014. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igenigen..Asrock
2014. szept. 4. 22:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Pontos típus?
2014. szept. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 P.O.C. ***** válasza:

Úgy látszik nincs tisztába a pontos típus fogalmával.


Figyelj autónál se csak annyi van, hogy BMW meg TOYOTA, hanem BMW 535D vagy TOYOTA AVENSIS 2.0 D-4D

Remélem, így már érthető.

Ha legalább az egyiket csinálnád, amit mondtam, már rég túl lehetnél rajta.

2014. szept. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tengor ***** válasza:
Bízd szakemberre! Valószínűleg nem csak a nettel van a gépnek baja, hanem még egy csomó mindennek. Nem szégyen ha nem tudod magadtól, hogy mit hogyan kell feltenni. Senki sem úgy született...
2014. szept. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!