Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vonjam vissza a megrendelést?

Vonjam vissza a megrendelést?

Figyelt kérdés

Szóval egy érdekes dolog történt velem, ipon rendeltem

számítógéphez alkatrészt, gyakran nézegettem az akció miatt, az árdiagram szerint eléggé le volt árazva 3-4 naponta, és mikor láttam hogy lent van újra az ára lecsaptam rá, ez volt pénteken.

Mai nap felnéztem az oldalra, és újra felugrott az ára, ami nem is baj, de az árdiagram szerint nem volt akciós mikor aznap megrendeltem,olyan mintha nyoma veszett volna ennek az adatnak, vagy csak pár óráig volt fent ilyen árban(?), de tartok attól hogyha elérkezik a hétfő közlik velem hogy technikai gondok adottak a rendszerbe ezért kifizettetik velem a nem akciós árát amit pénteki napon rendeltem meg, bár a profilomba lementette a rendszer.

Csak azért kérdezem a visszavonást mert másik oldalon is fent van majdnem ugyan azon akcióba, és már nem szeretném ezt lemondani, de ha olyan válaszok többsége az lesz akkor megfogadom a tanácsot.


2014. szept. 6. 19:39
 1/6 Tengor ***** válasza:
78%
Nézd meg, hogy az elektronikus számlán milyen ár szerepel! Ha nem annyiért akarják rádsózni, bármire hivatkozva, akkor elállhatsz a vásárlástól.
2014. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elektronikus számla szerint az akciós ár szerepel rajta.
2014. szept. 6. 19:44
 3/6 Tengor ***** válasza:
69%
Akkor annyiért kell kapnod.
2014. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor oké, köszönöm!:) Csak fura volt nekem nah, hogy pár órás ára volt neki...
2014. szept. 6. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2014. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen, én is vettem már extra olcsón tőlük cuccot. Annyiért fogod kapni, amennyi a számlán van.
2014. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!