Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Canon LBP-800 nyomtatóhoz...

Canon LBP-800 nyomtatóhoz Windows 8.1-el jól működő illesztőprogram?

Figyelt kérdés
Keresgéltem az interneten, de csak Windows XP-st találtam :(

2014. szept. 8. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Rakd föl az xp-set, ha nem megy, akkor xp kompatibilitási módban (indító setup.exe jobb egérgomb/tulajdonságok/kompatibilitás válaszd ki az xp sp3-at és okézd le).
2014. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már :) Egyesek csak letöltött archívum-kibontók, amelyben megvan az INF fájl, de bármit is csinálok nem jó.. Tehát, rámegyek arra, hogy Nyomtató telepítése, kiválasztom az INF fájlt és "telepít" a végtelenségig.
2014. szept. 8. 19:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Windows 95 kompatibilitással futtattam és elvileg telepített valamit, de mikor nyomtatni szeretnék egy dokumentumot, például, akkor az adott program - amelyben meg van nyitva a dokumentum - működése leáll. Mit tudnék tenni?
2014. szept. 12. 10:48
 4/5 A kérdező kommentje:
A legjobb megoldás: vettem új nyomtatót :D
2015. márc. 13. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:

"A legjobb megoldás: vettem új nyomtatót :D"


Minden így működik! Minden, ami árammal megy. Előbb-utóbb valami nem lesz kompatibilis hozzá, hogy újat kelljen venned, vagy egyszerűen 3-5 év alatt tönkremegy, hogy akkor meg azért kelljen újat venned... mert a javíttatása többe kerül, mint az új!

2015. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!