Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gainward GTX760 (ref) vélemény?

Gainward GTX760 (ref) vélemény?

Figyelt kérdés

Megérné megvennem? Tudom, hogy alapesetben ennyiért van erősebb AMD kártya, de most számít számomra az is, hogy ajándékba van hozzá egy 16gb-s pendrive, ami nekem nagyon jól jönne, illetve jár hozzá Borderlands is.

Így már megérné?

Azért néztem referencia kártyát, mert kinézetre az tetszik a legjobban. Tudom, hogy ez most furcsán hangzik, de egy egyedi gépházam van, amin van egy elég nagy plexi oldallap, és az egész beltér fekete-arany, és ez a referencia Gainward kártya nagyon beleillene a képbe. [link]

A hang nem érdekel, mert a mostani kártyám is nagyon hangos, de nem igazán zavar, mert fülessel játszok.

Teljesítményileg egyébként melyik AMD kártya szintjén áll? R9 270(X)?

(jelenleg egyébként egy 2gb-s R7 260X-et használok.

Gondolom ennél azért erősebb.



2014. szept. 8. 18:57
 1/7 halalfalo ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a ref. hűtős kártya nagyon melegszik?
2014. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

persze, ezzel tisztában vagyok, hogy nem éppen a leghűvösebb darabok. Van már tapasztalatom ref kártyával, nem volt ritka a 90 fok sem, de nem használtam sokáig, szóval hosszú távon nem tudok róla nyilatkozni.

Egyébként ezektől a hőmérsékletektől lehet valamilyen baja például az alaplapomnak? Mert nem erőszak számomra a ref kártya, csak az illene a legjobban a konfigba

2014. szept. 8. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:

igen, olyan 270x körüli szinten van, és így persze adódik is hogy erősebb egy 260x-nél

ref hűtőset én nem vennék, nem a hang miatt, hanem azért mert melegszik, nagyon

szerintem nézelődj inkább, hátha találsz olyan egyedi hűtésűt is ami jó a gépedbe, de refhűtőset ne vegyél a saját érdekedben

2014. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Annyi kompromisszumot kellene kötnöd azzal a kártyával, hogy így már nem egy best buy.

Gondold meg szerintem a dolgot.

2014. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez is passzolna.

2014. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Asus R7 260X 2gbOC kártyám alapjáraton 45fok volt hidegben

melegben 75fok terhelés alatt megse mertem nézni...

leflasheltem a nem OC bios-al igy alapesetben 28fok

terhelés alatt 40 else merem képzelni ref hűtővel mit mért volna a szenzor jól gondold meg skin vagy cooling.

2014. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azóta én is tervezgettem, és a Windforce felirat lesz majd arany színű, illetve majd csinálok még rá egy arany csíkot :D

Kellett nekem ilyen színösszeállítású konfigot összerakni :D

2014. szept. 9. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!