Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond ha a J&W...

Mi lehet a gond ha a J&W Minix M1100 netbookon néhány billentyű betű helyett számot ír?

Figyelt kérdés
FN gomb semmit sem kapcsol, se hangot, se a Num Lock-ot. Valami driver probléma lehet? Nem tudok rájönni, pedig már minden lehetséges drivert felraktam. Billentyűzethez külön nem találtam. A gomb elvileg jó, eddig nem volt beragadva. Most telepítettem, mert összerogyott a win 7 rajta, azóta van ez!
2014. szept. 8. 21:07
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Jobbra lent a LED-eknél a kis lakat az 1-essel világít? (az jelzi a NumLk bekapcsolását)

Ha az Fn+Ins (NumLk) kombinációra nem reagál akkor valószínűleg hiányzik gyári program (HP-knál QuickLaunch, Acer-nél LaunchManager, stb.)

Próbáld meg a szoftveres billentyűzettel:

Start menü > Programok > Kellékek > Kisegítő eszközök > Képernyő-billentyűzet.

Itt egérrel klikkelve kikapcsolható.

2014. szept. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a lakat az 1-es felirattal világít. Az FN gomb semmivel nem reagál. Akkor driver probléma lehet? Sajna ehhez a géphez nem találtam ilyen drivert. Más tipusú gépé jó lehet ehhez? A szoftveres bill.-t megpróbálom majd ha előttem lesz a gép. Ha ott ki tudom kapcsolni, az már jó, de csak fél megoldás. Nem először telepítem ezt a gépet, de már olyan rég volt, hogy nem emlékszem akkor volt-e ilyen probléma és ha igen, hogy oldottam meg!
2014. szept. 9. 11:55
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Itt egy csomag hozzá (ismeretlen feltöltése):

[link]

(PONT helyett pontot írj, közvetlen linket ide nem enged a rendszer)


(már egyszer kérdeztek ilyen géppel kapcsolatban, és touchpad drivert nem találtak benne, - így nem teljes, de talán benne van ami neked kell)

2014. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a linket már megtaláltam. De ebben sincs hozzá driver, plusz ha jól emlékszem ebben XP driverek vannak.
2014. szept. 9. 13:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos, a szoftveres billentyűzettel sikerült kikapcsolni a NumLock-ot. (köszi CspCsj a segítséget!) Viszont az FN billentyűs kombináció egyikkel sem működik. Drivert nem találtam hozzá sehol. Amit likneltél, az XP-hez van, de egyébként sincs benne billentyűzethez semmi. Egyéb ötlet a teljes megoldásra bárkitől?
2014. szept. 9. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!