Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen mostanában kapható...

Milyen mostanában kapható videokártya felelne meg a gépem igényeinek? Olyat szeretnék ami nem olyan drága, de kicsit jobb mint az alaplapi integrált.

Figyelt kérdés

Az alaplapom: [link]

Alaplapi integrált videó kártya: nvidia geforce 8200

proci:AMD Socket AM2+ 7750 dual

Ram: 4x 1 gb ddr2


Ez mennyivel lenne jobb mint az alaplapi?:

Nvidia Geforce 9500GT 1GB Gddr2


Milyet ajánlanátok? Nincs túl sok pénzem rá így 30-40+ ezerért nem tudok venni szuper-hipert, csak egy kicsit jobbat szeretnék ami mostanában is kapható.


Válaszokat előre is köszönöm.


2014. szept. 8. 21:21
1 2 3
 11/21 soccerway ***** válasza:

kb. 2x gyorsabb a 9600gt: [link]


szegeden tudok eladót, meg itt is találsz párat: [link]

2014. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. szept. 9. 17:19
 13/21 anonim ***** válasza:

Még mindig azt mondom, ha van annyi táp csatlakozó a gépedbe akkor maradj az én ajánlatomnál. (szemmel látható különbség: [link] )

és googleba beírod, hogy HD4890, akkor kidobja, ami neked kell. Illetve a passzív hűtésű vga-t nem ajánlom, mert általában hamar meghalnak, kivéve ha nem valami profi cucc.

És a processzorod teljesítménye szerintem elég is lesz a ehhez a videokártyához.

2014. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Még azt szeretném kérdezni, hogy minden aktív hűtésű kártyát tápra is kell dugni, vagy van amit csak a foglalatba? Képeken láttam hogy van olyan aminek a hűtése pici csatlakozón magára a kártyára van bedugva és láttam olyat is aminek csak úgy lóg az a kis vezeték.

Bocsi, tényleg nem nagyon értek hozzá és nem engedhetem meg azt a luxust hogy szervizbe vigyem és ott kérjek tanácsot.

2014. szept. 11. 10:24
 15/21 soccerway ***** válasza:
a kártyán lévő venti a kártyára van dugva, nem kell a tápra csatlakoztatni.
2014. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt :)
2014. szept. 11. 16:55
 17/21 A kérdező kommentje:

Sikerült vennem egy Nvidia Geforce 9500GT 1GB Gddr2-es kártyát. Bele is tettem, viszont totál nincs kép.:(

Mi lehet a baj?

Az integráltat nem tudom kivenni ugyebár, de biosban csak arra találtam lehetőséget hogy engedélyezzem az újat, arra nem hogy tiltsam az integráltat.

Talán átvertek és rossz a kártya? Teljesen új pedig. Valamit nem jól csináltam? Telepítettem is a hozzá való programot.

2014. szept. 28. 00:27
 18/21 soccerway ***** válasza:

"Talán átvertek és rossz a kártya? Teljesen új pedig."


Jó pár éve nem gyártanak ilyen kártyát, szóval nem hinném hogy új, főleg ha gari/számla nélkül vetted.

2014. szept. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A kártya csatlakozójába kösd a monitor kábelét.
2014. szept. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

oda kötöttem :)

Köszönöm a reagálásokat, úgy néz ki működik a dolog.

Számtech fórumon olvastam, valakinek úgy üzemelődött be, hogy 20 percre áramtalanította a monitort és a gépet is, miután helyesen össze lett rakva. Ez nálam is bejött, 1 órára kihúztam, azóta megy :)

2014. szept. 28. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!