Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebookba szeretnék HDD-t...

Notebookba szeretnék HDD-t vásárolni. Miket kell/érdemes figyelembe venni?

Figyelt kérdés
A régi egy Toshiba 2,5 hüvelykes SATA volt. Érdemes ugyan ilyet venni (pl. gyártó tekintetében)?Ajánlanátok egy olcsó és megbízható online shopot? Vagy érdemesebb lokális szakmai boltban vásárolni ilyet?

2014. szept. 8. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Ipon.hu

2,5 colos legyen, SATA, mérete elég legyen (tárhely).

2014. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

WD Black-et vennék.


Mert:

- 60 hónap gari

- Gyorsabb mint a többi laptop vinyo -- leggyorsabb a piacon köztük

- Jó, ilyet használok évek óta, egy se ment tönkre még.


[link]


Ez pl megbízható bolt, és itt megkapod a 60 hónapot.

2014. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. szept. 8. 22:18
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha esetleg nem kell többszáz GB hely (mert pl csak netezel, nem töltögetsz le), és elég kevés hely is, akkor érdemes megfontolni az SSD-t is. Az SSD csatlakozóinak kialakítása kompatibilis a laptop HDD-kkel.
2014. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valóban, ha nem akarsz temérdek mennyiségű adatot tárolni, akkor inkább SSD-t vegyél.

Nincs hangja, gyors mint a villám, éppen hogy csak fogyaszt (ez agy lap topnál nem mindegy), nem kell töredezettség mentesíteni.

2014. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,éppen ezeket nézegettem.Hallottam,hogy nagyon gyorsak és takarékosak is.De ahogy nézegetem elég drágák,pedig 18-20k-nál nem terveztem többet kiadni ezért.Ami meg az alatt van az 64GB vagy kevesebb,amit meg nem igazán tartok elégnek.(2 op,fontosabb szoftverek,zenék,alkalmanként néhány film és esetleg 1-2 játékszoftver) 128 GB már bőven elég lenne,de ipon.hu-n még nem igazán láttam olyat megfelelő áron. Hátha más oldalakon lelek valami olcsóbbat. Kösz a tippet. Béla te meg még mindig egy hős vagy,még szerencse hogy Szamosi jól beadta.
2014. szept. 8. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez szinte pont 20k.

És sokan szokták ajánlani.

2014. szept. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!