Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenne egy kérdésem van 2...

Lenne egy kérdésem van 2 laptopom és mind 2 laptopomban 2gb ram van és ha kiveszem a ram-ot az egyik gépből és nem lesz benne ram mi fog történi?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem indul el vagy memória hibát ír ki.
2014. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem fog működni.

A RAM a processzor átmeneti tádolója.

2014. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Brenya ***** válasza:
"RAM" nélkül biztos hogy nem fog indulni! Nincs hova töltődni a programoknak!
2014. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tengor ***** válasza:

Nehéz megmondani. Ha hiszünk a pillangóhatásban, ez akár milliók életének megváltozásával is járhat. Persze, hogy ez a változás pozitív v. negatív, azt nehéz megmondani. Én nem kockáztatnék.


Komolyan: nem értem a keret sztorit, tök mindegy hány laptopod van, ha a gépben nincs RAM nem indul. Egyébként lehet, hogy ki sem lehet venni a RAM-ot.

2014. szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kilehet veni a ram-ot és a hardiszket a laptopból és csak azt kérdeztem hogy el indulna e a másik gép és menne rajta pl facebook akkor internetes játékok pl mmo vagy stb
2014. szept. 9. 14:32
 6/7 Tengor ***** válasza:
Nem fog elmenni. Bármennyire is olyannak tűnik az FB, mint a levegő, kell hozzá RAM, hogy működjön.
2014. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ram nélkül nem fog elindulni mer már a Windows-nak is kell ram hogy betöltsön.
2014. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!