Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy fülhallgatónak a...

Stark2000 kérdése:

Ha egy fülhallgatónak a csatlakoztatója USB3-as, de én USB2-esbe dugom, akkor valószínűleg azért szól a vártnál rosszabbul?

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, könnyen lehet, ha tényleg 3.0-s.

A 3.0-s ugye egyrészt gyorsabb, másrészt nagyobb áramot ad le. Úgy gondolom, hogy ezek fontosak lehetnek egy fülhallgatónál is.


De a másik tippem az lenne, hogy rossz driver van fent. Feltelepítetted a hozzávalót vagy csak rádugtad?


Ha fent van a rendes drivere, akkor maradok az első felénél.

2014. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kaptam egy CD-t a fülhallgatóhoz, az azon lévő drivert raktam fel. Nem tudom hogy ez-e a legújabb, de ha nem, akkor ezt töröljem és netről szedjem le a másikat?


(Erről lenne szó: Genius HS-G700V headset , a zene jól szól, de a 7.1 mintha egy kicsit csalna játékokban. A léptek hangját például valamikor az ellenkező irányból hallom, mint ahonnan jön az enemy.)

2014. szept. 9. 13:27
 3/6 Tengor ***** válasza:
39%

És a marketint arcon üti, aki óvatlanul hisz benne!

Mit jelent a 7.1? Igen, jó a gondolat: 8 hangforrást feltételez.

A te fülesedben mennyi van? Megint jó a válasz: 2 db.

Bizony, hiányzik 6 db hangforrás, amit virtuálisan megpróbálnak pótolni. Hogy mennyire sikerül, azt hallhatod...

Valószínűleg USB1.1-ről is elmenne, nem azzal lesz a probléma.

2014. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felraktam egy másik drivert (a hivatalos oldalról szedtem le), ezzel mintha jobban szólna. Amúgy meg nem csoda, hogy a 7.1 csal. Ha nem aktiválom a 7.1-es hangzást és 8CH-t, akkor persze hogy rossz...
2014. szept. 9. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:
amugy vannak konkretan 7.5 fejesek (pl Razr-tol)
2014. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy vannak.


USB3ba kipróbáltam haveromnál. Nem sokkal szólt jobban, de a 7.1 és az 5.1 nem csalt semmit. Pontosan le tudtam szűrni mindent! Ezen kívül nem volt más változás, még talán annyi hogy mintha egy leheletnyit tisztábban hallottam volna a zenéket, és hangosabban.

2014. szept. 11. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!