Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek LG 22LV5500...

Szerintetek LG 22LV5500 használható monitorként gamer pc-hez? Link csatolva.

Figyelt kérdés

[link]


Fiamnak lesz gamer pc-je.

A LED TV adott, örülnék, ha nem kéne vennünk plusz monitort. Korlátozva vannak az anyagiak.


2014. szept. 10. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
használható
2014. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az előzetes kalkuláció miatt kérdeztem.


És amúgy a LED TV sokkal rosszabb lenne, mint egy monitor?

(Nem fullos gamer pc-je lesz, maximum 120-at szánunk rá, de jobb lenne, ha még ennyit se kéne.)

2014. szept. 10. 15:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Szinte ugyan az, csak ebben van tuner.
2014. szept. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tehát a játékok nem lesznek kevésbé élvezhetőek, ha jól értem. Szuper.

2014. szept. 10. 15:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem a gépet ti magatok rakjátok össze és nem a media markba mész be venni !
2014. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, úgy tervezem, hogy mi rakjuk össze, pontosabban nem mi, hanem keresek majd egy "szakit". Csak előtte tájékozódok egy picit a neten, hogy mégis legyen valami kis halovány rálátásom az egészre.

A fiam se nagyon ért a témához, még elég fiatal, megkért, hogy segítsek neki a tájékozódásban. :-)

2014. szept. 10. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha akarod 120K-ert itt osszerakunk neked egy gepet!
2014. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Komoly? :)

Az nagyon sokat segítene!

Eléggé kínai a téma, most olvasgatok SSD-ről, HDD-ről, meg AMD-ről, Nvidia-ról...

Kissé el is kedvetlenedtem... kevésnek tűnik a 120e Ft.

Pedig ez az összeg több, mint sokak havi fizetése, s ennél többet egyszerűen nem tudok és nem is szeretnék egy olyan eszközre kiadni, ami úgyis elavul pár éven belül.

Ugyanakkor azt sem szeretném, ha az eszköz - olcsóságánál fogva - már most se lenne megfelelően használható az újabb játékoknál. Teljesen elbizonytalanodtam.


Szóval a tanácsok igen jól jönnének, s előre is köszönöm őket!

Monitor, billentyűzet, egér - kipipálva, ezek megvannak.

Valami grafikus kártya, vagy videó kártya nem olyan rég cserélve lett a mostani gépben, gondoltam, azt esetleg még át lehetne menteni az újba, de nem találom a dobozát, hogy megnézzem, mi volt az. A gépházat meg nem tudom szétszedni.

2014. szept. 11. 12:03
 9/9 A kérdező kommentje:

Ja, a 120-ban az op.rendszernek is benne kéne lennie... Vagy erről ne is álmodozzak?


Közben megtaláltam annak a bigyónak (grafikus kártya???) a dobozát: GV-N210TC-1GI NVIDIA GeForce 210/PCI-E 2.0/64bit TC to 1GB (On Board DDR3 512MB)

Ez is elavult?

Közben azt olvasom a dobozon: Win7-tel kompatibilis.

Mióta is van Win8?

2014. szept. 11. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!