Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a hang...

Miért nem működik a hang kimenet Windows 7 alatt?

Figyelt kérdés

Most raktam fel Windows 7-t egy Fujitsu Siemens Amilo li 1705-re, és az a bajom h nem működik a hangkimenet! A beépített hangszórón van hang, viszont ha bedugom a hangfalat, vagy a fülest akk elhalgat és nem szól egyik sem, és laptop hangszórón nem túl élvezetes zenét hallgatni! A hangkártya a következő: Hangkártya: VIA VT1708 (A) @ VIA VT8237A High definition audio controller

A driver nincs fent mert Win 7-hez nincs drivere, a Vista-s drivert pedig nem engedte telepíteni! Ha valakinek van v.mi tippje irjon, mert egésznap ezzel szórakoztam és kezd felmérgelni:S


2010. jan. 18. 19:53
 1/4 Darklight ***** válasza:

Nekem már csinálta ezt egy játéknál.

bedugtam a hangfalakat, kihúztam ,újra bedugtam és nem ment a hang.....szerintem ez a win 7 hibája!

2010. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ez a problémám. Találtál rá megoldást?

2010. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen találtam rá megoldást. Csak azóta a gép alaplap hibás lett sajna:S


Tehát a megoldás: Leszedsz egy Vista-s audio drivert a géphez, majd jobb gomb a telepítőjére, és itt kiválasztod h futattás kompatibilitási módban. Így megadja az ajánlott beállításokat, majd rámész h tovább, és így feltelepíti a Vista-s drivert amivel műxik minden:)

2010. jún. 7. 22:31
 4/4 anonim válasza:

hali

ahogy mondtad úgy csináltam és működik is és hang genius

sw-s 2.1 200 [link]

de mikor alvóba rakom a gépet és újra el kezdem használni a gépet akkor sehol nincs hang belsőn sincs külsőn sincs csak ha újra indítóm az mitől van ????

2013. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!