Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD lap+proci kombó 65e-ért?

AMD lap+proci kombó 65e-ért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Új gépet szeretnék összerakni és a helyzet ugy gondoltam mivel eddig intelt használtam/ok kipróbálom az AMD-t is hátha megszeretem, viszont ezekben nem igazán vagyok otthon.

A kérdésem annyi lenne mi lenne a legjobb lap proci kombó amit ebből ki lehetne hozni? Pár ezer ft eltérés még belefér..

Előre is köszönöm a válaszokat !



2014. szept. 11. 06:14
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

AMD FX 8320 processzor 36 hó gar.

1 db 34,846 Ft

Asus M5A97 R2.0 alaplap 36 hó gar.

1 db 20,392 Ft

Cooler Master Hyper 212 EVO RR-212E-16PK-R1 processzor hűtő 36 hó gar.

1 db 9,784 Ft

Szállítás biztosítás

1 db 390 Ft

Háztól-házig garancia

1 db 790 Ft

Összesen: 66,203 Ft

pcx.hu

2014. szept. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen AMD-t akarsz, akkor előttem már leírták.

Jobbat ebből nem tudsz kihozni.

Mire kell egyébként?

Ha játékra, akkor én most nem vennék AMD-t. Ők most az APU-ra feküdtek rá, és ez így is lesz még egy darabig.

Az FX-ek meg már régiek, és már akkor is elavultabbak voltak az akkori Intel szériánál, amikor kijöttek.

Ráadásul nincs egy játék sem, ami kihasználja a 8 szálat, még a 4-et is csak most kezdik szépen lassan, de mire oda jutunk, hogy egy játék kihasznál 6-8 szálat, addigra az FX-ek már rég nyugdíjba mennek.

Szóval én most pont nem váltanék AMD-re.

Mondjuk, ha olyan alkalmazásokat használsz, amik szeretik a magas órajeleket, és a sok szálat, akkor persze megértem, hogy ennyiből AMD-t akarsz.


Játékra inkább egy i5 4460 + valamilyen H97-es lap.

2014. szept. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 +1
2014. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Igazából megfontolandó, amit írtatok és egyáltalán az is ,hogy megéri e most gépet venni. A ddr4 már itt van az emberek nyakán és szerintem egy két éven belül elérhető áron lesz meg fejlődik is sok minden lejjebb megy az ára viszont régebb óta foglalkozom gépekkel és mostanában egyre jobban kezdem érezni, hogy nem fog megállni a piac sajnos. amúgy elég univerzális felhazsnáló vagyok mert. játszom videót vágok és programozom is kezdő szinten tehát el kéne egy erős gép ami nem avulna el hamar. Szerintem várok még vele mert amim most van se olyan vészes.
2014. szept. 11. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom #3-hoz. Intelt vegyél játékra..


Ugyan az a konfigom van amit #2 írt. Játékra borzalmas, és a windows sem használja ki alapból a 8 magot.

2014. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a legjobb az lenne, ha most várnál.
2014. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!