Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a konfigról?

Vélemények erről a konfigról?

Figyelt kérdés

Amit tervezek venni:

i5 4460

Gigabyte R9 270X Windforce (tudom, hogy nem ez a legjobb hűtésű kártya, de a házban ez mutatna jól

BenQ GW2760HM (sokat filmezek, azért néztem ekkora monitort.


Amim már van:

Gigabyte H97M D3H

i3 4130 (jelenleg ezt használom igp-vel)

Evga 500B tápegység, ezt nem tervezem cserélni.

8gb 1333mhz ram. Tudom, hogy egy kit jobb lenne, de ha már így megvan, nem szeretnék ezt is venni.


HDD stb van. Ház még kérdéses, de mindenképpen olyan nézek, aminek nagy plexi van az oldalán (ezért is néztem ezt a vga-t, és fehéren világító ventiket tervezek bele, ami jól bevilágítja a gép belsejét. Ilyen piros meg zöld cuccok nem jönnek be, azért lesz fehér)



2014. szept. 11. 14:38
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és játékok terén erre lesz használva: BF3, Project Cars, Assetto Corsa, Race07 (de ez már nagyon régi), GTA 5, Far Cry 4. Ha nem is maxon de remélem ezeket elviszi Full HD-ben.
2014. szept. 11. 14:40
 2/7 Galaxis. ***** válasza:
0%
a ram az gyík fing ahhoz amit szeretnél. A proci cseréje helyett inkább ramot vegyél
2014. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ram bőven elég lesz jóideig.
2014. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"tudom, hogy nem ez a legjobb hűtésű kártya, de a házban ez mutatna jól"


Komolyan írod ezt?:D

2014. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a teljesitmeny fontosabb mint a kinezet! Maskepp jo! R9 280-t nezztel amilyen nekd tetszene?
2014. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

neked*

Haznak pedig Zalman Z11

2014. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mivel nem referenciahűtőről van szó, így olyan szintű melegedéstől nem kell félni.

A hang sem zavar, mivel fejhallgatóval játszok, filmezek.

garancia is 3 év rá.

Tuningolni biztosan nem fogom.


Ha ezeket nézzük, akkor azt gondolom, hogy nyugodtan nézhetem úgy, hogy tetszik vagy nem tetszik.

2014. szept. 11. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!