Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret vegyek 5k alatt?

Milyen egeret vegyek 5k alatt?

Figyelt kérdés

Szaisztok. Egeret szeretnék venni max 5 ezerig. USB-s legyen és optikai. Én ezeket néztem ki, de nem tudom, hogy melyik a legjobb.

Sharkoon Force

Cooler Master CM Storm Devastator SGM-3010

Zalman ZM-M401R

A4tech X-710

ACME AULA Killing The Soul

Egész sokat szoktam játszani, de mivel nem vagyok nagy gamer, nincs szükségem 20 ezres gamer egérre. Mindről olvastam pozítív meg kevésbé pozitív véleményeket is, de mégsem tudom eldönteni melyik legyen.

Előre is köszi :)



2014. szept. 13. 14:06
 1/7 hypno ***** válasza:
100%

Menj el egy nagyobb Media Marktba - mert ott minden egerük ki van pakolva -, és vedd kézbe őket, hogy kipróbáld melyiknek a fogása jön be a legjobban.


Azt vedd, ami neked a legkényelmesebb.

2014. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:
[link] - Nekem ilyenem van. 1600DPI-re van beállítva, és tökéletesen reagál minden kisebb és nagyobb mozdulatra. Ha nagy a kezed, akkor még jobb is lehet, mint a többi átlagos egér, ugyanis eléggé nagy (ez nálam előny). Van hozzá egy kisebb program is, amiben lehet állítani pár dolgot az egéren (DPI-t, meg hogy melyik gomb, mit csináljon). "Melyik gomb, mit csináljon" , értsd: Be lehet állítani, hogy például a görgővel tudjál másolni szöveget, vagy kivágni..
2014. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stark2000 ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy az egérhez a programot interneten kell letölteni, a Gigabyte oldalán ( [link] !
2014. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül az A4Tech a legjobb, meg úgy általában 5k körül ez a legjobb választás.
2014. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a mediamarktba el fogok menni :)
2014. szept. 14. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, az egy jó ötlet, de ott csak nézegesd őket, nehogy megvedd.

Nagyon el vannak szállva ott az árakkal.

2014. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, amikor kijött a nexus 5 akkor annyiba került mediamarktba a nexus 4 mint az újonan kijött nexus 5 ára máshol. :D
2014. szept. 14. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!