Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri cserélni?

Megéri cserélni?

Figyelt kérdés
7850 mellé a FX 6100 helyett egy 8320?

2014. szept. 15. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha alaplap váltás nélkül akarsz fejleszteni ez is egy opció. Nem írtad milyen játékokat futtatsz, de nem lesz nagy különbség.


Mert a 7850 már nem túl erős, szóval az újabb játékok azért nem futnak majd jobban mert nem bírja. A régebbi játékok meg azért mert azok még a 6 magot sem használták ki, a 8-at meg pláne.

2014. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
őő alaplapot cseréltem már 970 pro 3 r2.0-ra csak azért kérdezem mert ugye ez a 6100 még bulldozer de hanem befolyásolna semmit akkor okés, csak mert látom hogy jönnek kifele a 95 W os verziója "8" magos AMD éknek
2014. szept. 16. 13:45
 3/4 A kérdező kommentje:
ja am FHD meg GTA V től félek hogy milyen lesz de a vga már tudom h ne várjak sokat
2014. szept. 16. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Én akkor a helyedben megvárnám a GTA V-öt és ha a tesztek azt hozzák, hogy van különbség csak akkor vennék 8320-at mert ipari hulladék az AMD FX sorozat.


Én is előre beszereztem egy 8320-at 1 éve, hogy milyen jó lesz, 8 mag meg szép piros a doboz. Aztán nem használta ki semmi a 8 magot (valójában 4) és amelyik játéknak szántam annak kuka a proci. Azóta megtanultam, játékra intelt.

2014. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!