Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Videókártyát vegyek...

Milyen Videókártyát vegyek egy Intel alaplaphoz hogyha csak egy laza 2 GB-st akarok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítsd a kérdést.


Mi a jelenlegi konfigod?

alaplap,proci,táp pontos típusa

milyen felbontáson játszol?


Egy VGA-t meg nem a VRAM alapján határozunk meg,ahogy egy autót se a csomagtér űrtartalma alapján.

2014. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Intel Pentium 4 CPU 2x2 8Ghz (2 magos)

Intel Grapics Chip 8MB

2014. szept. 16. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Egy jótanács. Ezen az oldalon sose tegyél fel ilyen jellegű kérdést, mert egyértelmű választ nem fogsz kapni rá.

Olyanokat írnak, hogy az a kártya (vagy bármi más) egy sz@r, és olyan NE, hanem inkább egy drágábbat vegyél.

Az elmúlt közel három év sorén nem találkoztam olyannal, hogy azt válaszolták volna egybehangzóan, hogy "IGEN ez jó".

Mindenbe belekötnek a kis 10 12 éves magukat hozzáértőnek tituláló válaszadók. Ez van. :)

2014. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1024x768 felbontás
2014. szept. 16. 14:45
 5/7 anonim válasza:
100%
Szia, én egy R7 260X-nél nem vennék erősebbet, mert az a feletti kártyát egy Pentium 4-es nem hajta ki. Egyébként atól hogy egy videókártya 2GB-os még nem biztos, hogy laza :D Van pl. van a GT 610-es ami 11000 Ft, meg van az R9 270X nevű kártya ami 54000 Ft :)
2014. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 halalfalo ***** válasza:
100%

#3-as:

Bocs, de nem vagyok 10-12 éves...

És úgy érzem, hogy tudok hasznos válaszokat adni.

2014. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy tudsz értelmes válaszokat adni. Senki nem állította az ellenkezőjét. csupán arra próbáltam utalni, hogy a fiatalok tapasztalat nélkül, csupán hallomás útján ismernek meg egy kártyát, vagy egyebet. és itt ajánlgatják égre-földre mindenkinek. Az sem riaszt egyeseket vissza az ilyentől, hogy sem árban, sem tudásban nem egyezik meg a két összevetett hardver. A lényeg hogy nekik a suliban azt mondták hogy az a tuti, és akkor annak alapján alkotnak véleményt. az a legszörnyűbb, hogy azt a hozzá nem értő véleményt itt is megosztják másokkal, és ezzel félrevezetnek sokakat.
2014. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!