Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv. A HP xw4400 típusú...

Üdv. A HP xw4400 típusú alaplapomhoz szeretnék videokártyát rendelni, de attól félek, hogy olyat rendelnék, ami esetlegesen nem kompatibilis az alaplappal. (? <- másképp nem engedi beküldeni. :D)

Figyelt kérdés

Elviekben PCIe x16 slot-ja van, csak nem tudom, hogy ez mennyire elég. Ahogy nézegettem az adatokat a videokártyákról, azzal szembesültem, hogy semmi közöm nekem ezekhez, és fogalmam sincs, mit takar a gddr5 meg egyéb hókuszpók. Ebben kérnék segítséget.

CPU: Intel(R) Core(TM)2 CPU 6700 @ 2.66GHz 2.67 GHz

RAM: 2x1 Gb + 2x512 Mb

A videokártya pedig valamilyen 128-as átmeneti szutyok, ami mellett kizárólag csökkentett módban tudok szórakozni. Ezért is vagyok itt.

www.gamestar.hu/a-legjobb-megfizetheto-videokartyak-gpu-k-30-ezer-forint-alatt.html

Ezekről olvasgattam, de nem tudom passzolnak e. Előre is köszönök bárminemű segítséget.



2014. szept. 16. 18:42
 1/2 anonim válasza:
nézz valami 1 gigás videókártyát 25 ezer forint körül és told bele, bele fog elvileg menni :)
2014. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.


A HP ezekkel a kártyákkal szállította ezt a szériát:

- NVIDIA Quadro NVS 285,

- NVIDIA Quadro 440 NVS,

- ATI FireGL V3300 (128 MB),

- NVIDIA Quadro FX 560 (128 MB),

- NVIDIA Quadro FX 1500 (256 MB, up to 2 cards),

- ATI FireGL V7200 (256 MB),

- NVIDIA Quadro FX 3500 (256 MB),

- NVIDIA Quadro FX 4500 (512 MB).

Ezekkel tuti elindul. Én jártam úgy Fujitsu géppel hogy hiába volt fizikailag betehető más VGA, csak azzal indult el a gép amivel gyárilag szerelték, minden más VGA tiltott volt BIOS szinten... :(

2014. szept. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!