Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vennétek M-Tech tápokat?...

Vennétek M-Tech tápokat? Mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Sajnos a 400W-os tápom kevés a gépemhez, így újat néztem... Találtam egy M-Tech 500W-os tápot, de nem tudom, mennyire megbízhatóak... Szép dobozban van, és 1 év garancia van rá. Csak nem akarom, hogy egyszer csak valamim elfüstöljön miatta, mert minden hardverelemem elég drága volt, és féltem őket. Plusz mindenem túl van terhelve, tunigolva van. Vélemény ezekről a tápokról?
2010. jan. 19. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem volt még M-Tech táppal szerencsém , de ahogy az árakat nézem, túlságosan is olcsók.Ha minden hardvered drága volt akkor csak futja már egy Chieftek-re...:D
2010. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jelenleg épp a hardverek drágasága miatt kell 5-8000 Ft között vennem a tápot...:D

Chieftec-et nem veszek, eddig 2 döglött meg, egy 320 és egy 400w-os példány... Garanciával visszavették őket, ebben volt szerencsém. Bezzeg a 3000 Ft-os Codegen 400W-os táp öcsém gépében úgy elvan, mint a befőtt, pedig az is van terhelve rendesen.:S

2010. jan. 19. 19:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy 450-es M-Tech döbörög a gépházban,kb 1 éve,és semmi gond nincs vele. Amióta gépem van,mindig,ismétleg mindig M-Tech tápegységeim voltak,és eddig egy sem döglött be,csak az erősebb hardverek miatt kellet cserélni őket,szóval szerintem ne habozz,vedd meg nyugodtan.
2010. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Hát megvettem egy 500W-os M-Tech példányt...Ami elsőre feltűnt, hogy a dobozán lévő táp nem olyan, mint a valódi termék...:)

De 6000 HuF-ért szerintem bőven megérte... Súlyra, és kinézetre is elég minőséginek néz ki a cucc...:)

2010. jan. 20. 20:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Gigabyte Superb 460, de abszolúte verhetetlen a Corsair CX400. Az mindent elvisz. Noname kispályás tápokat szvsz nem éri meg venni, 3-at már elfüstöltem 2-vel ment a VGA is, szal nem éri meg. Alig van bennük védelem ha baj van, viszik a többi egységet magukkal.
2010. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Nekem épp most döglött be a második M-Tech tápom. :) Remélem semmi más baja nem lett a gépnek ><

Szánj több pénzt a tápra.... fontos dolog.

Tudom régi ez a kérdés de aki frissen látja az 2x meggondolja majd hogy mit vegyen. :D

2012. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Régi kérdés, de hozzászólok, mert:


Fél éves M-tech táp (420 watt) +5 voltos ága már csak 4,2 terhelés alatt, folyton kikapcs a gép.

Ne vagyetek M-tech tápot.

2013. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem 4 éves semmi baja gépem:

intel e5300 3.5 ghz

HD4650 1GB

4GB DDR3 RAM

Hitachi Sata II 250GB

Táp meg M-Tech 450W

Még egy alaplap kisülést is kibírt!!

xd

2013. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 rfactor válasza:

Látom van negatív pozitív is .

Én 2 éve nyúzok egy 500 wattos példányt . Gond nélkül .

Most kap egy új ventilátort , mert kezd zajossá válni egyéb huncutságot nem tapasztaltam .

AMD dual core 6400+ black

Nvidia 8600gt videókari ,

500-as vinyó

4 Gb ram

2013. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szerencse kell a tápokkal...


Nekem 8 évig volt egy LC-Power tápom, ahol véleményt láttam, mindenhol szidták, de jó volt. 2012-ben vettem Chieftec-et. Nem indult el vele a gép, és később kiderült, hogy a VGA-mat tönkrevágta. Gariba vissza, újat adtak, azt most vittem vissza, mert a 12V-os tápcsatlakozó megégett... Ennyit a Chieftecről.


Corsair van a tesóm gépében, az megbízható, minőségi termék. Csak az árát rendesen megkérik, 15e körül vannak a 400-500 W-osak.

2014. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!