Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég érdekes hiba (wifi-ssd...

Elég érdekes hiba (wifi-ssd és hdd)?

Figyelt kérdés
Vettem egy ssd-t a laptopomba és ha beteszem a hdd mellé (az odd helyére) akkor a wifi nem működik, ha kiveszem valamelyiket és külön usb-vel csatlakoztatom tökéletesen működik minden... Nem értem h ez mitől lehet... Ötletek, megoldások?

2014. szept. 18. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
odd? Lehet hogy tanulnom kell de az mi?
2014. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Optical disc drive


Ja DVD helyére


A wifi usb n megy?

2014. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Usb-n ha csatlakoztatom bármelyiket (hdd vagy ssd) akkor működik a wifi minden nagyon tuti, csak akkor nem ha mind a kettőt beteszem a gépbe.
2014. szept. 18. 19:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Oké

akkor húzd ki a wifi t a gépből töröld le a drivert mindent ami a wifi hez tartozik


Rakjad be a SSD t


majd rakjad vissza a wifit az USB be és telepítsed fel


És lőn öröm

2014. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A wifi nem usb-s
2014. szept. 18. 21:40
 6/12 anonim ***** válasza:
akkor milyen ?
2014. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Laptopokban mégis milyen szokott lenni?!


Egyébként könnyen lehet, hogy belül ugyanazon a porton vannak...


Szerintem próbáld meg először a HDD helyére tenni az SSD-t, a HDD-t pedig az ODD helyére.

Ha így sem jó, akkor szerintem maradjon az SSD a HDD helyén, erre kerüljön a rendszer. A HDD-t pedig használd külső merevlemezként (USB-vel ugye).

2014. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Érdekes probléma, lehet hogy a két eszköz már annyi energiát igényel hogy a wifi nem indul el. Az USB mostanában már külön tápáramkörön van, így lehet hogy azért működik ha arra dugod. Próbálj egy BIOS reset-et vagy BIOS frissítést hátha. De ha tényleg ennyire kiszámolták a felvehető energiát, akkor lehet hogy meg kell barátkoznod azzal hogy egyszerre csak egy eszköz lehet a gépedben...

Egyébként mit takar pontosan hogy nem megy a wifi? Ha feláll a Win akkor csak nem lát ssid-ket (de van wifi), vagy már az eszközkezelő sem látja az eszközt.

2014. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyébként könnyen lehet, hogy belül ugyanazon a porton vannak.


Ez igaz lehet de szerintem is érdekes hiba


(tudom hogy laptopokba milyen wifi van de azt feltételeztem hogy külsőt használsz)



EGY KÉRDÉS


ha kiveszem valamelyiket és külön usb-vel csatlakoztatom tökéletesen működik minden... Nem értem h ez mitől lehet... Ötletek,


ezt elmagyaráznád ?

2014. szept. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam minden variációt már, az a lényeg h ha bent van mind a kettő a gépbe akkor nem csatlakozik a hálózathoz látja a hálózatot kapcsolódni is akar hozzá, de utána kiírja h hiba, lefuttatom és az van ott h hálózati adapter nem észlelhető, driverekkel is már próbáltam okoskodni, semmi ez valamiért ilyen :\
2014. szept. 19. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!