Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most a videokártyám a hibás?...

Most a videokártyám a hibás? Kékhalállal újraindul a gépem kiszámíthatatlan mikor, kivéve ha 2d-ben lejjebb veszem a kártya órejelét minimumra?

Figyelt kérdés

Am nem tuningoltam soha és mindig a legfrissebb drivereket használom de észrevettem hogy amikor nem játszom akkor is 640/900 órajelen megy a kártya gpu-z szerint...nem piszkáltam gyárilag ilyen volt mikor vettem is de sokáig jó volt nem törődtem vele.

Most visont csak akkor tudok netezni ha leveszem az órajelét manuálisan, játékhoz pedig visszaállítom gyári értékre, de érdekes hogy játék közben nem indul újra akármennyi ideig is megy egy program.

Mi a fuck ez?


2014. szept. 18. 22:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Am egy újkiadású "hd4850" azért van zárójelben mert ez az msi-nek egy olyan verziója amin nincsen külön 6 pines táp az áramot csakis a pciexpressből tudja felvenni...
2014. szept. 18. 22:59
 2/2 A kérdező kommentje:
A tápom egy új 550 wattos chieftech a proci csak 2 magos meg 4gb ram
2014. szept. 18. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!