Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dvd vel kacsolatban, illetve...

Dvd vel kacsolatban, illetve adobeblocker-ral kapcsolatban lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

dvd: elromlott a dvd-m amikor beteszem a dvd kiirja hogy töltés de nem adja be a filmet. közben hallani ilyen kattogást. én arra gondolok hogy az olvasó fejjel van valami. szeretném kicserélni (ha olyan van akkor az egész részét) neten akartam keresni de akkor pc hez adott ki. gondolom az nem jó esetleg tudnátok segiteni a keresésbe. illetve szerintetek jól gondolom hogy az lehet a probléma?


adove blocker: letöltöttem mert nem szeretnék reklámokat mert idegesit. neten töltöttem le eggyet de az crx fájl és nem tudom mivel megnyitni. a googlebe találtam eggyet amit onnan lehet telepíteni ( [link] ebből a pluszost, de kiirja hogy " új bővitmény hozzáadása" az elfogadom és utnánna hogy "Hiba történt

NETWORK_FAILED" újra vagy bezárás... valami megoldás erre esetleg? előre is köszi


2014. szept. 19. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg se tudod fogalmazni, mi a bajod... Menj be az első számtech boltba, vegyél egy dvd-írót (5000-től kapható) és közben kérdezd meg a sameszt az adblockról is :) bocsánat, az adove blockerről.
2014. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!