Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok mondani pár amd...

Tudnátok mondani pár amd processzort ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés
40-50ezer között, játékra kellene, nèzegettem a neten van FX es meg opteron igazábol nemtom melyik a jobb azért kérdezlek benneteket. intelet lehetöleg hanyagoljátok .köszönöm

2014. szept. 20. 07:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

De már oda fog figyelni erre az apróságra, hiszen felhívtam rá a figyelmét.


Azt pedig, hogy undorító lenne a hozzászólásom, ki kérem magamnak.

2014. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem a hozzászólás, hanem az AMD istenítés.
2014. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mi is mondtuk, hogy nézze meg a CPU Support List-et.
2014. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

"intelet lehetöleg hanyagoljátok .köszönöm"


Ezen mi nem volt egyértelmű?

2014. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
gigabyte ga z97 hd3 ba akartam egy core i5 4460 at tenni és nem ment.eddig egy 4 magos amd phenomom volt 5 évig gond nélkül ment ugy hogy maradok az amdnél.
2014. szept. 20. 09:51
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ott nem a processzor volt hibás, hanem valószínűleg frissíteni kellett volna a Biost.

És most ezért mondod, hogy Intelt ne, miközben nem is az volt a hibás?

Elárulom neked, hogy egy i5 ezerszer jobb játékra, mint akármelyik FX. Az FX-ek olyan gépekbe kellenek, ahol olyan programokat használnak, ahol ki van használva a sok mag, illetve a magas órajel. A játékok nem ilyenek. Ott még mindig csak 2 mag van leginkább használva. Ilyen téren pedig gyenge az FX.

Szóval egyszerűen nem értem a gondolkodásodat. De felőlem vehetsz FX-et, te pénzed.


Az meg hogy ez a kommentelő itt isteníti az AMD-t, hogy azzal nem lesz semmi problémád, az tényleg undorító.

Ugyanúgy lehetnek problémák az AMD-vel is, mint az Intellel. Kifoghatunk hibás, nem működő darabokat, rossz alaplapokat stb stb. Ez ilyen. Szóval ilyen hülyeségeket ne írjunk már, hogy AMD-vel nem lenne semmi gondja. Kicsi rá az esély, hogy gondja lesz, ha megfelelő tápellátású lapot választ alá, de kifoghat megint egy rosszat. Kicsi rá az esély, de megtörténhet.

Arról meg ne is beszéljünk, hogy lehet, hogy User error volt az egész.

Szóval ha ránk hallgatsz kérdező, akkor játékra egy i5 4460-at vagy esetleg erősebbet vegyél, ne FX-et.

2014. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
megnéztem a cpu supportot és benn van a 4460
2014. szept. 20. 09:54
 18/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy benne van.

Attól még lehet, hogy biost kellett volna frissíteni, mert az F3-as bios kell hozzá, ami nem az első bios erre a lapra.

Ki tudja mióta volt raktáron ez az alaplap.

2014. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Benne van, és nem működik. Tipikus Magyar Narancs. Még a boltban sem segítettek, hanem inkább vissza adták a pénzt. És még engem szavaztok le??
2014. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
voltam a gépszerelönél és vissza adta az alaplap meg a proci árát ugyhogy nincs gond már.hétfön össze ir nekem egy másik gépet
2014. szept. 20. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!