Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ddr2 memoria helyére jo a...

07istvan22 kérdése:

Ddr2 memoria helyére jo a ddr3-as memória?

Figyelt kérdés

üdv ! lehetségese az a verzio hogy ddr2 helyére belemegy a ddr 3 memoria mert ugyanis a lapka készlet kezel ddr 2 ddr 3 tipust vagy nem tudom lehet én értelmezem furán vagy inkább nem értek hozzá csak most igy nagyon kiváncsivá tett ez a dolog az alaplapom

[link]



2014. szept. 20. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem támogatja a DDR3-as memóriákat. DDR2-es memóriákat támogat, de ugye abból egészen 1333-1600mhz-ig overclockolható változatokat. De DDR3-at nem fogsz tudni belerakni. Nekem is ilyen alaplapom volt és 4x1GB 800mhz-es DDR2-es memóriával használtam. Amúgy ha vennél is bele DDR3-as memóriát, nem is menne bele a foglalatba, mert más a kialakítása.
2014. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen ezt nem értettem de mostmár igy tiszta de azért ha benne van a 8 giga elmegy még azért a pc remélem amit persze kezel a lap ezt tudom és köszönöm a segitséget
2014. szept. 20. 20:23
 3/3 A kérdező kommentje:

de azért igy utolag leirom a pc adatokat az alaplap a kérdésben fent a link alatt

intel core 2 duo 3GHz 8400-as tipus

memo Melco 2x4 giga

video nvidia geforce 9600 gso 1giga ddr3

2014. szept. 20. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!