Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Aspire One D 255 netbooko...

Acer Aspire One D 255 netbookomat hogyan tudom gyorsítani? (+RAM segít valamit? )

Figyelt kérdés

Van egy Acer Aspire One D255E netbookom. Elég lassúcska, de igazából megfelel arra amire használom viszont gyorsítani szeretném mert néha lefagy és elég zavaró. Van erre valamilyen módszer? Én memória bővítésen gondolkoztam, 1ről 2Gb-ra. Esetleg lenne valakinek ötlete hol tudják ezt megcsinálni? de más ötleteket is szívesen fogadok

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. szept. 20. 22:33
 1/3 hypno ***** válasza:
100%

Bármelyik Acer szervíz megcsinálja neked, azért ne várj csodákat egy atom processzortól.

Ez egy netbook. Erre való és nem többre.

2014. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BM-Striker ***** válasza:
100%

Egy netbook netre is gyenge.

Egy magos Atom nem ér túl sokat.


A +1 gb ram segít azokon problémákon, amit a kevés ram miatt léptek föl , de többet nem tesz.

2014. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem játszani akarok rajta :D tudom hogy nem történne nagy változás, de én ezt kimondottan csak netezésre (esetleg szöveg fájlok nézésére) használom és sokat cipelem magammal. és tudom hogy nem lesz gyorsabb, de ezt el is fogadom, de az zavar hogy néha lefagy mondjuk mikor a google chrome-ot nyitom meg először vagy valamilyen programot. viszont ha elindul már megy minden. de akkor ha bővítem a memóriát nem javítana semmit?
2014. szept. 20. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!